פעם, לפני הרבה מאד שנים, קים קרדשיאן ופריס הילטון היו החברות הכי טובות בעולם. ליתר דיוק, קים הייתה הביץ' של פריס, פריס הייתה יורשת סופר טראשית מפורסמת והעולם נהנה לצרוך ידיעות רכילות צהובות על השתיים.

 

ככל שעבר הזמן, השפחה קמה על מלכתה וקים יצאה מהצל לאור והפכה להיות הצלע המפורסמת בין השתיים. פריס (35), שלא יכלה לסבול את גניבת הרעם, הכריזה על ניתוק חד צדדי והשתיים הפכו לצמד הפרנמיות המפורסם בביצה.


נדמה ששנים ארוכות של כעס ולכלוכים הדדיים, (ביניהם אפילו אותו ציטוט מפורסם של הילטון בו אמרה שהישבן של קים (36) דוחה ומזכיר לה גבינת קוטג' בשקית זבל), הגיעו כעת לסיום.

אחרי שקים עשתה את המהלך האצילי מכולם והחלה לעקוב שוב אחרי פריס באינסטגרם קצת אחרי השוד שלה בפריז, נראה שכעת מגיעה החותמת הרשמית שמוכיחה כי הסולחה אכן הגיעה: פריס, יחד עם אימה ואחותה הוזמנו לחגיגת הכריסמס המסורתית השנתית בביתה של קריס, והגיעו בהרכב מלא.

תמונות מיליון הדולר של פריס וקים יחדיו לצערנו לא תועדו (כנראה כי קים לא רוצה שפריס תגנוב לה את הפוקוס בקאמבק שלה), אבל פריס דאגה להצטלם עם שאר בנות המשפחה כולל קלואי וקייטלין ונראתה מאושרת כאילו סנטה הבטיח לה שיבוא יום והיא תחזור להיות המלכה ביחסים. תמשיכי לחלום מתוקה.

#Kristmas with Santa & @CaitlynJenner.

A photo posted by Paris Hilton (@parishilton) on

#GoodTimes celebrating Christmas with these beauties @KhloeKardashian & @NickyHilton.

A photo posted by Paris Hilton (@parishilton) on

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם