פעם שלישית זו ממש לא גלידה. זה בופה שלם ויוקרתי, המון אורחים נוצצים וזוג מאוהב שנשבע להיות ביחד לנצח אבל רק תחתמי פה ופה ושם על הסכם הממון כי אוהב גם את הכסף שלי המון.

אחרי שעברה שני מקצי אימונים לא מוצלחים של נישואים בעבר (עם השחקן טיילר כריסטופר ועם שחקן הכדורסל טוני פרקר), כוכבת "עקרות בית נואשות" לא נתנה לטעויות של קופידון לייאש אותה, והחליטה לתת צ'אנס נוסף לאהבה.

לבושה בשמלה שעיצבה לה החברה הטובה ויקטוריה בקהאם, שגם הייתה אחת מאורחות הכבוד יחד עם בן זוגה הלוהט דיוויד בקהאם, לונגוריה (41) אמרה בסוף השבוע האחרון איי דו לארוסה, חוזה אנטוניו באסטון.


אם דאגתם ללונגוריה, דעו שבאסטון (47), ארוסה בחמשת החודשים האחרונים ובן זוגה מאז 2012, הוא טייקון עתיר מיליונים ובעל חברת התקשורת הגדולה ביותר באמריקה הלטינית,

בניגוד למצופה, השניים נישאו דווקא בחתונה אינטימית (שכללה חברים טובים מהביצה דוגמת קייטי פרי ואורלנדו בלום, פנלופה קרוז וריקי מרטין) ומלאת סטייל שנערכה במקסיקו.

"הוא מדהים", השתפכה לונגוריה על בן זוגה המסוקס בראיונות שקדמו ליומה הגדול. "הוא מקסים והוא האדם הכי נדיב שפגשתי בחיים שלי, אבל אני לא רוצה לדבר עליו כי הוא מאד קנאי לפרטיות שלו". אופס, נראה לנו שכבר הפרת שבועה אחת. לא היית אמורה ללמוד מטעויות העבר?

אין תמונה
מה, כל הפיקסלים האלה לא מרגשים אתכם?

אין תמונה
לנו יש צמרמורות בגוף

אווה לונוגוריה
מאחלים שלא תהיה פעם רביעית!

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם