במשך הרבה מאוד שנים ג'סטין ביבר צבר נקודות שחורות אצלנו ואצל יתר העולם בשל התנהגות קלאסית של דוש באג חסר גבולות אבל נראה היה שדווקא השנה ביבס בן ה-22 משנה את דרכיו ואיך לומר, התרככנו.

אחרי "חזרה בתשובה" על התנהגותו בעבר ואחרי אלבום ראוי לשם שינוי, ביבר הביע לא אחת כפרה על יחסו הבעייתי לנשים ולבני אדם בגלל אבל אין צורך לתלות את התמונה שלו מחדש, דוש נשאר דוש.

"דרושות שמונה בנות לארוחת ערב ומסיבה עם ג'סטין ביבר בפראג", נכתב במודעה שפורסמה בפייסבוק על ידי נציג של סוכנות דוגמנות מקומית בפראג, בה הופיע ביבר.


"אין תשלום", הובהר במודעה, "אם את מעוניינת, שלחי לי הודעה כמה שיותר מהר. אצור קשר עם הבנות שנבחרו כדי להודיע להן על הזמן והמקום. אתן צריכות להגיע לשם תוך שעה, להתנהג כמו שצריך ולדבר אנגלית", נכתב בפוסט.

למרות שאנשיו של ביבר ודאי צפו תגובה אחרת, רק שש בנות נענו בסופו של דבר למודעה שמדיפה ריח רע של ניצול. אותן שש בנות הוזמנו להופעה ומשם המשיכו לבילוי שהחל בבר מקומי והמשיך בחדרו במלון. למרות שהבנות הוחתמו על הסכם סודיות שאסר עליהן לחשוף פרטים על מה שקרה באותו ערב, סרטון ותמונות של הבנות מבלות בחדר במלון מצאו את דרכן אל הרשת כמובן.

"שום דבר לא קרה עם ג'סטין", כתבה אחת הבנות בתגובה להודעות עם הצעות לא הולמות שקיבלה ומתקפת רמזים על היותן נערות ליווי שג'סטין שכר ללילה. "אני תפוסה ואני לא מוסיפה אנשים שאני לא מכירה למעגל החברים שלי". לא אנשים יקירה, זנאים.

ג'סטין ביבר, נובמבר 2016 (צילום: WENN)
אתה לא נראה חשוד בכלל. ביבר בדרכו לבילוי | צילום: WENN

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם