זהו. הלכו כל הפנטזיות שלנו על שמלת כלולות ממרשמלו, כניסה לכנסייה על חד קרן וכומר לבוש כמו ג'סטין ביבר שישיא את ליידי גאגא וטיילור קיני. כנראה שכגובה הסטילטו, כך עוצמת ההתרסקות.

חמש שנים לאחר שנפגשו על סט הקליפ שלה לסינגל You and I  והפכו את הביזנס לפלז'ר (מינוס משבר קצר ופרידה ב-2011), גאגא וקיני החליטו להפריד כוחות באופן סופי ולבטל את האירוסין בני השנה וחצי שלהם.

כזכור, קיני העניק לגאגא (30) טבעת אירוסין עם לב ענק עשוי יהלום בוולנטיינס 2015 , אך מאז השניים לא ממש עשו צעדים של ממש בכל הנוגע לארגון חתונתם ולפי דיווחי אתר הרכילות TMZ, את השבועות האחרונים כולל יום הולדתו ה-35 של קיני בשבוע שעבר, השניים בילו בנפרד כשגאגא נצפתה מסתובבת ללא טבעת האירוסין המנצנצת שלה.


בעוד קיני נמנע עד עכשיו מלהגיב על הפרידה, גאגא התייחסה למשבר ביחסים בפוסט שהעלתה לחשבון האינסטגרם שלה אתמול (ג') בערב: "טיילור ואני תמיד האמנו שאנחנו נפשות תאומות. כמו כל הזוגות, יש לנו את העליות והמורדות שלנו, וכרגע החלטנו לקחת הפסקה. שנינו אמנים שאפתניים שמנסים ומקווים שנצליח לתמרן בין לוחות זמנים מורכבים ומרחק, כדי שנוכל להמשיך באהבה הפשוטה שתמיד חלקנו".

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם