מי הכוכב?
הוא רק רצה לשתות

אליזבת' הארלי לא רגילה שהגברים שלצידה גונבים לה את הפוקוס, אבל הפעם הכאב שבגניבת הפוקוס היכה קרוב מאד לבית, כשהאשם במחדל היה לא אחר מבנה יחידה מחמד ליבה והאור שבעיניה, דמיאן.

בנה הבכור והחתיך של השחקנית והדוגמנית הבריטית (שידועה בעיקר בשל מערכת היחסים בת העשור פלוס שניהלה עם השחקן יו גרנט) התלווה לאימו לאירוע חברה יוקרתי, ולא תיכנן את הפרשה המביכה שקרתה בעקבות זאת.

בזמן שהארלי (51) הייתה עסוקה במינגלינג מתבקש, לדמיאן כנראה נמאס לשבת בשולחן של הילדים ולשתות מיץ תפוזים והוא החליט שהוא בוגר ובשל לעבור לדבר האמיתי - כוסית שמפניה.


מכיוון שדמיאן (שנולד ממערכת היחסים שניהלה הארלי עם במאי הקולנוע האמריקאי סטיבן בינג) עדיין קטין ושתייה של משקאות אלכוהוליים אסורה עליו לפי חוק, עורכי מגזין הרכילות הבריטי הלו שסיקרו את האירוע ותיעדו אותו עם כוסית האלכוהול בידו, החליטו שבמקום לוותר על התמונות שלו לגמרי הם פשוט יעשו להן פוטושופ ויסירו את הכוס הסוררת מהתמונה.

לרוע מזלם של עורכי העיתון והעורך הגרפי שכנראה יימצא את עצמו מובטל, עבודת הפוטושופ שנעשתה לתמונות הייתה גרועה וחובבנית במיוחד. באחת התמונות, ידו של דמיאן נראית כאילו היא מחזיקה אוויר, ואילו בשנייה נצפה אוחז במה שנראה כחתיכת לחם לא קשורה בעליל שהושתלה בידיו כתחליף לכוס.

מובן שעבודת הפוטושופ המביכה לא נעלמה מעיניהם של הגולשים ברשת, והם מיהרו להעלות ציוצים לעגניים: "החתול שלי היה עושה עבודת פוטושופ מוצלחת יותר", סיכם גולש משועשע את הפאלטה. בפעם הבאה: מסיבת תה בארמון המלכה.

מי הכוכב?
דרינק קטן עוד לא הרג אף אחד. נראה לנו

_OBJ

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם