לטובת מי שלא מכיר את הפלא, הגירל סקוואד של טיילור סוויפט (26) הוא ככל הנראה המועדון הנחשק והיוקרתי ביותר בביצה. כדי לזכות בכרטיס כניסה אליו, את צריכה להיות הורסת, נוצצת, ובעיקר למצוא חן בעיני טיילור מספיק כדי שתאפשר לך להתחכך באבק הכוכבים שלה.

עד היום, החבורה בפיקודה של טיילור מנתה בין היתר שמות נוצצים כמו קארה דלווין, קנדל ג'נר, ג'יג'י חדיד והיילי הייתה מעוררת קנאה, אבל חברה בולטת במיוחד בסקוואד הייתה הסופר מודל קרלי קלוס (24), שנחשבת כבר כמה שנים טובות ל-BFF של טיילור סוויפט, שלא לומר סוג של תאומה סיאמית שלה.


 

השתיים, שכבר הספיקו להצטלם יחדיו לשער של ווג ולחלוק גם זמן איכות משובח בקליפים של סוויפט נקלעו לאחרונה לפי מקורות לסכסוך, שנבע מהעובדה שלקלוס נמאס מהשתלטנות של סוויפט. "היא מנסה לשלוט על כל האלמנטים בחברות ביניהן ולקרלי נמאס מזה", חשף מקור למגזין הרכילות OK. "קרלי החליטה לשים לזה סוף. היא הבחורה הכי מתוקה שתפגשו, אבל היא לא מתכוונת לתת לטיילור לנהל לה את החיים ולדרוך עליה".

עוד מוסיף המקור, כי קלוס ניסתה להציל את החברות בין השתיים וביקשה לדבר עם טיילור, אך זו לא רק מסרבת לשמוע את מה שיש לה להגיד, אלא מנסה לגרום לבנות האחרות בחבורה לבחור צדדים. "בנות כמו ג'יג'י חדיד מאד קרובות לקרלי, אז אין סיכוי שהן יחרימו אותה".

מצד שני, לפני שאתם ממהרים ללבוש ביקיני ולהציע את קורות החיים שלך לספוט שהתפנה, יש לקחת את הדיווח הזה בערבון מוגבל. מספר מקורות המקורבים לשתיים מתעקשים כי הדיווח שקרי לחלוטין, והשתיים נצפו רק לאחרונה מבלות יחדיו בקונצרט יחד עם שאר החברות.

טיילור סוויפט וקרלי קרלוס (צילום: WENN/INSTAGRAM)
היו ימים. טיילור וקרלי | צילום: WENN/INSTAGRAM

טיילור סוויפט (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
אפשר לנסות גם להצטרף לגירל סקוואד? | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם