בזמן שג'יג'י חדיד, קרלי קלוס ,רובי רוז ועוד אסופה של מלאכיות ויקטורי'ס סיקרט בפוטנציאל השתפכו עליה אתמול (שלישי) באהבת יום הולדת מטורפת וכינו אותה ה"אדם הכי מדהים בעולם", לאקס שלה ג'ון מאייר הייתה ברכה בסגנון קצת שונה.

 

"יום שלישי ה-13 בדצמבר הוא אולי היום הדפוק בשנה.", צייץ מאייר (39) בפוסט בטוויטר שנעלם כמעט באותה המהירות בה עלה". בעוד שמה של טיילור לא מצוין בשום מקום בצורה רשמית, העיתוי לא משאיר כמעט מקום לספק שמדובר בעקיצה מכוונת של האקס הפגוע.

 

טיילור סוויפט וג'ון מאייר (צילום: Gettyimages IL)
היום הכי מסריח בשנה. הציוץ של מאייר | צילום: Gettyimages IL

כזכור, השניים ניהלו רומן קצרצר בין 2009 ל-2010 (חמישה חודשים אם אתם מתעקשים) שהסתיים בפרידה צורמת וכמובן בשיר מצידה של סוויפט “Dear John”’ שכמיטב המסורת לא התבייש להיכנס בו ולהעליב אותו.

טיילור סוויפט וג'ון מאייר (צילום: Dimitrios Kambouris, GettyImages IL)
תמונה שלא תקרה יותר כנראה | צילום: Dimitrios Kambouris, GettyImages IL

מאייר לא הסתיר בראיונות בעבר כי השיר הצליח לפגוע בו מאד (היו שאף התעקשו שסוויפט רמזה כי מאייר היה זה שלקח ממנה את בתוליה בגיל 19) ונראה שלמרות שעברו לא מעט שנים מאז הפרידה, המטען הרגשי והעלבון עדיין שם.

כשמאייר הבין את גודל הסערה שהציוץ שלו יצר, הוא מיהר להעלות ציוץ הבהרה: "לא, לא, לא. אנשים אני בן 39. אני מוחק את הציוצים. לא הייתה שום כוונה 'ללכלך' פה".

טיילור מצידה רואה במספר 13 שנחשב לחסר מזל בהרבה מאד תרבויות את מספר המזל שלה ודיברה על כך לא פעם בראיונות: "נולדתי ב-13, מלאו לי 13 ביום שישי ה-13, האלבום הראשון שלי קיבל זהב אחרי 13 שבועות וללהיט הראשון שלי שכיכב בראש הפלייליסט הייתה הקדמה של 13 שניות".

טיילור סוויפט וג'ון מאייר (צילום: Dimitrios Kambouris, GettyImages IL)
הוא לא בוכה, נכנס לו טיילור לעין | צילום: Dimitrios Kambouris, GettyImages IL
טיילור סוויפט וג'ון מאייר (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
לא סלח עד היום. מאייר | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם