היי לך ג'סטין ביבר. זה בטח נורא נחמד לחיות בעולם נטול פילטרים של אינסטגרם שעושים לך אחלה צל לקוביות ולשאר האיברים שלך, אבל הנה תראה משהו שאולי יגרום לך להתגעגע מספיק כדי להעיר את החשבון שלך לתחייה.

זוכר את האקסית המיתולוגית שלך סלינה גומז? אז אתה בטח יודע שלפני חודש היא הכריזה שהיא לוקחת הפסקה מעשייה מוזיקלית כדי להתפנות לטפל במחלת הזאבת שלה (ולדברי מקורבים בבעיות נוספות הכוללות גם התמכרות לחומרים לא סימפטיים במיוחד). מאז היא באמת נחה, מנוחה הכוללת כך נראה השבתה של חשבון האינסטגרם שלה לפחות בכל הקשור להעלאת פוסטים.

למרות שלא העלתה פוסט כבר למעלה משישה שבועות, מעריציה של גומז (24) לא אמרו נואש ולא נטשו את המלכה שלהם, אלא להיפך. גומז, שמחזיקה כבר לא מעט זמן בתואר הסלבית הכי נעקבת באינסטגרם, זכתה לאחרונה למחווה מפנקת מצד עוקביה ששמו לב שהיא מתקרבת בצעדי ענק למאה מיליון עוקבים.


כדי לסייע לה לשבור שיא ולזכות בתואר הסלבית הראשונה להגיע לקו מאה מיליון המעריצים, הם החלו לעשות שימוש בהאשטאג #SelenaBreakTheInternet ועד מהרה גומז אכן הצליחה לשבור את השיא ולחגוג 100 מיליון עוקבים. בוא ג'סטין, עכשיו תגיד לנו שלא מדגדג לך לחזור.

My first @vogueaustralia cover came out -thank you so much! So grateful

A photo posted by Selena Gomez (@selenagomez) on

Nobody loves me like you do

A photo posted by Selena Gomez (@selenagomez) on

when your lyrics are on the bottle #ad

A photo posted by Selena Gomez (@selenagomez) on

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם