הרבה לפני שקייטי פרי עשתה אימוני כושר עם אורלנדו בלום על החסקה, היא גילתה לנו שהיא נישקה בחורה ואהבה את זה. בכל פעם שאנחנו רואים את מרי קייט אולסן ואוליביה סרקוזי יחד, אנחנו מרגישים שקיבלנו את הגרסה של בית גיל הזהב לנישקתי את סבא'לה ואהבתי את זה.

זה לא שיש לנו משהו נגד הזוגיות של השניים. להיפך. אנחנו לגמרי בעד אהבת אמת, אבל יש משהו בתמונות של השניים האלה שפשוט גורם לנו לשפשף עיניים בכל פעם מחדש.

אולי זה פער הגילים הלא קטן בן השניים – היא בת 30 ונראית בת 16, הוא בן 47 ונראה בן 60 לפחות, או הבדלי הגובה (הוא מתנשא לגובה של 190 ס"מ, היא מגרדת בקושי את ה-1.57) אבל איכשהו אנחנו מרגישים לפעמים כאילו הפרענו לבילוי אחר צהריים של סבא והנכדה שלו ולא של זוג נשוי, ובכנות? זה קצת מקריפ אותנו.


הזוג שנישא לפני כשנה, הפגין כמה רגעים מתוקים של אהבה ביום חמישי האחרון, כשסרקוזה הגיע לתמוך במרי קייט שלקחה חלק בתחרות סוסים בניו יורק. השניים נצפו מצמידים שפתיים ומתחבקים בין צניפות הסוסים לצהלות הקהל, וסיפקו לפפראצי תיעוד נדיר של הזוגיות שלהם אותה הם מעדיפים לרוב לשמור הרחק מהמצלמות. אנחנו נאלץ לדהור בחזרה לאורוות לחפש את האבירים שעשו פניית פרסה לא מוצלחת ונפלו מהסוס.

מרי קייט אולסן (צילום: fameflynet)
טו מאצ' בשבילנו | צילום: fameflynet

מרי קייט אולסן (צילום: fameflynet)
בסה"כ כמה סנטימטרים, מה אתם רוצים | צילום: fameflynet

מרי קייט אולסן (צילום: fameflynet)
אתם יודעים איך זה, העיקר האושר | צילום: fameflynet

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם