אווה מנדז וריאן גוסלינג הם לא רק אחד הזוגות היפים והמוכשרים בביצה, מסתבר ששניהם יכולים בקלות גם לעשות הסבת מקצוע לאמני אשליות או קוסמים.

רק לפני שבועיים הביציות של רווקות בעולם כולו חטפו זעזוע כשגילו לחרדתן שמנדז (42) שוב הצליחה להיות זו שתישא ברחמה צאצא נוסף מושלם של גוסלינג (35), ועכשיו מסתבר שמנדז כבר הייתה בעיצומו של החודש השמיני להריונה השני, הריון שאף אחד כמעט בעולם לא ידע עליו.

ממש כמו בהריון עם בתם הבכורה אזמרלדה אמדה (שנה ושמונה חודשים) אותו הצליחו להסתיר עד החודש השביעי, גם הפעם הזוג היפה החליט לשמור על פרטיותו באופן קנאי, והצליח במשימה הלא פשוטה בכלל של הסתרת הבייבי באמפ במשך שמונה חודשים פלוס פלוס.


כעת, האתר TMZ חושף כי השניים (שהכירו בשנת 2011 על סט הצילומים, אך מעולם לא נישאו) הפכו להורים בשנית ב-29 באפריל, לבת נוספת שזכתה לשם אמדה לי גוסלינג.

כן, שמה הפרטי של הבייבי החדשה זהה לשמה האמצעי של אחותה הבכורה והוא שמה של סבתה של מנדז (פירושו במקרה ותהיתם, אהובה או נערצת, שזה לחלוטין מה שאנחנו חשים בכל הנוגע לאביהן ההורס). מזל טוב ותהיו בהיכון – עם הזוג הזה, עוד נגלה שהם נישאו בסתר ומגדלים עוד חמישייה של גוסלינגים קטנים. 

אווה מנדז (צילום: Andrew H. Walker, GettyImages IL)
ניסיון יפה. אווה מנדז | צילום: Andrew H. Walker, GettyImages IL

ריאן גוסלינג (צילום: Tim P. Whitby, GettyImages IL)
אפשר להיות עצובים יותר מזה שאתה שלה? ריאן גוסלינג | צילום: Tim P. Whitby, GettyImages IL

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם