זה לא סוד שקלואי קרדשיאן הפכה בשנתיים האחרונות מהקרדשיאנית שנחשבה לשמנמנה והעסיסית מבין אחיותיה לחיית כושר משומנת וחטובה, אך נראה כי המשקעים מהתקופה בה נאבקה לרדת במשקלה  לא נמסו כצלוליטיסלאחר טיפול מיצוק.

בסדרת צילומים לוהטת לדפי הכרומו החתיכיים של מגזין האופנה הארפר'ס באזר, קלואי (31) הסכימה לחטט בפצעי העבר ולדבר על התקופה בה סחבה על גופה מעט משקל עודף.

"עכשיו אני יודעת שכולם מסתכלים עליי בתעשייה יותר אחרי שירדתי במשקל, אבל פעם בצילומים לא היו אופציות עבורי. תמיד מרכז תשומת הלב היה על קורטני וקים, ואני פשוט הייתי יותר מדי עבודה עבור הסטייליסטים.לא היה להם שום דבר במידה שלי ואפילו לא הייתי כ"כ גדולה אז". סיפרה.


לצד אלה שעוד ניסו, קלואי חשפה שהיו סטייליסטים שפשוט סירבו לעבוד איתה ולא התביישו לומר לה בפנים שהסיבה היא המשקל שלה, מה שכמובן פגע ברגשות שלה וגרם לה להרגיש רע עם עצמה.

היום הסטייליסטים האלה אוכלים את הלב, אחרי שקלואי לקחה את עצמה בידיים, נכנסה למשטר תזונה וכושר מטורפים, ומציגה פיגורה מקומרת שרירית, חטובה ולוהטת. כל כך לוהטת, שעכשיו היא מרשה לעצמה להכות בבטן הרכה של כל אותם המעצבים שסירבו לעבוד איתה ומתחנפים אליה ללא סוף. "אני פשוט אומרת להם בצורה הכי ישירה 'לכו לה**יין. אני לא הולכת לתת לכם פרס על ההתנהגות הרעה שלכם מהעבר". יו גו גירל, ביג טיים.

קלואי קרדשיאן בלי חזייה נובמבר 2014 (צילום: All Access Photo, Splash news)
מי אמר שלהיות קרדשיאנית זה קל? | צילום: All Access Photo, Splash news

קריס ג'נר וקלואי קרדשיאן (צילום: Valerie Macon, GettyImages IL)
לפחות יש לך את אמא לצידך | צילום: Valerie Macon, GettyImages IL

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם