בעוד קים קרדשיאן בטוחה שהיא הצליחה סוף סוף לצוד את הפוקימון הנדיר מכולם - טיילור סוויפט - אלא שאצל קים כמו אצל קים, דברים לפעמים באים בהפוכה והתוצאה היא טלנובלה סוערת כמו שהיא אוהבת.

כזכור, בתחילת השבוע קים (34) הטילה פצצה כשהחליטה לפרסם בסנאפצ'ט שלה חלקים משיחה מוקלטת בין קניה לטיילור סוויפט, המוכיחים שווסט (39) אכן התקשר לסוויפט ושוחח איתה על הסינגל הפרובוקטיבי שלו Famous במטרה לקבל ממנה את האור הירוק לפרסומו.

השיחה שברה כמובן את האינטרנט ואת מפלס העצבים של סוויפט (26), שכן היא הציגה אותה כשקרנית ומניפולטיבית לאחר שהכחישה את קיומה בעבר. מאחורי הקלעים, כך מסתבר, האמת הייתה אחרת לחלוטין.

טיילור סוויפט, קניה ווסט וקים קרדשיאן (צילום: Larry Busacca, GettyImages IL)
רוצים את האמת? אתם לא יכולים להתמודד עם האמת! | צילום: Larry Busacca, GettyImages IL

לפי יודעי דבר, גורמים מטעמה של סוויפט יצרו קשר עם ווסט כבר בחודש פברואר כשהשיר יצא ודרשו שישמיד את ההקלטות, מה שמוכיח כמובן שטיילור ידעה על הפצצה ורצתה לנטרל אותה לפני שתתפוצץ לה בפנים.

קים וקניה מן הסתם החליטו לשמור את כל הראיות, ולאחר שקים פתחה על סוויפט בראיון במגזין GQ וטענה שהיא שקרנית מדופלמת שמנסה לטנף על קניה ולהרוס לו את המוניטין, לקחה על עצמה את תפקיד סופרמן ויצאה להגן על בן זוגה האהוב.

"לקים נמאס שקניה מוצג בתקשורת כשקרן ואידיוט. היא ישבה על ההקלטות המון זמן, עד שהחליטה שנמאס לה מהמשחקים של טיילור. מבחינתה המרצע יצא מן השק ועכשיו כולם יודעים שטיילור היא שקרנית ומזויפת".

קניה ווסט (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
לקים נמאס שקניה מוצג כאידיוט | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

קים אולי הצליחה לגרום לטיילור להפוך מהממתק הלאומי של אמריקה לאויב הציבור, אבל מסתבר שזה עלול לעלות לה במחיר אישי כבד: מאסר של עד שלוש שנים, במידה והצוות המשפטי שגייסה טיילור יחליט להמשיך בצעדים שפתח בהם כבר ויגיש תביעה נגד קים וקניה.

לפי חוקי מדינת קליפורניה, הקלטה של צדדים לשיחה ופרסומה ללא הסכמתם המפורשת היא עבירה על החוק. אם תועמד למשפט ותורשע, קים, שאומנם לא הקליטה את השיחה אך נחשבת למסייעת ומאפשרת, תוכל למצוא עצמה מבלה עד שלוש שנים מאחורי סורג ובריח. בקרוב הריאליטי: 50 גוונים של סלפי.

ומה יש לטיילור להגיד בנושא?

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם