טיילור סוויפט כידוע מתמחה בשנים האחרונות לא רק באיסוף גברים וכתיבת אלבומים עליהם, היא גם מטפחת אוסף מרשים למדי של אוייבים שהיו שמחים לגרום לה לטראבל טראבל טראבל.

אחרי שנמאס לה קצת מהביץ' פייט עם קייטי פרי, טיילור פתחה חזית מטונפת למדי עם הפעם אהוב והיום האקס העצבני קלווין האריס ורק כדי שיהיה לה מגוון חומרים לאלבום החדש, הוסיפה לחגיגה בשבועיים האחרונים גם דרמה עסיסית עם קים קרדשיאן וקניה ווסט.

כזכור, קים פרסמה ברשת קלטת המתעדת שיחה בין טיילור לקניה המוכיחה כי ידעה על פרסום הסינגל הפרובוקטיבי שלו Famous , ושיקרה לגבי כך כדי לצאת כקורבן. סוויפט מצידה טענה כי נעשה לה רצח אופי, גייסה צוות משפטי שאיים על קניה וקים בתביעה ומאז הלכלוך והבלאגן חוגגים.


בעוד טיילור מתנחמת בזרועותיו של אהובה החדש טום הידלסטון, קלווין וקים מצאו את שמם בגסט ליסט במסיבת יום ההולדת  ה-47 של ג'ניפר לופז במוצאי שבת, ולא יכלו לסרב להזדמנות לסובב לטיילור את הסכין בלב ולהצטלם יחד בתמונה מאושרת ומלאת ווייבים של וודו אפל קרב.

את הרביעייה המאושרת, האריס, קים ולופז, השלים פרנץ' מונטנה, האקס של קלואי קרדשיאן שגם דאג להעלות תמונה לאינסטגרם כדי להיות בטוח שסוויפט תקלוט את המסר.

"קים וקלוון אכן דיברו והתמנגלו. היו שם הרבה חיוכים" סיפר מקור לאתר הרכילות אס וויקלי, והם לא היו היחידים ששמחו מהאיחוד. "בוהאהא. קלוין וקים. יס!" כתב גולש אחד מתחת לתמונת האינסטגרם שהעלה מונטנה. "אני בטוח שטיילור סוויפט לא הייתה שם", לעג גולש אחר.  טיילור, יור מוב.

טיילור סוויפט, קניה ווסט וקים קרדשיאן (צילום: Larry Busacca, GettyImages IL)
חשבת שאפשר להסתכסך איתה ולצאת מזה בקלות? | צילום: Larry Busacca, GettyImages IL

אין תמונה
אבל ממך לא ציפינו

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם