קים קרדשיאן וטיילור סוויפט (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
ברור שאנחנו בטים קים | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

מערכת היחסים בין קניה ווסט לטיילור סוויפט היא סוג של פרדוקס מופלא שמזכיר לנו את סיפור הילד שמושך לילדה בצמות בגן רק כי הוא אוהב אותה בסתר. הוא חוטף לה מיקרופונים ומתחרפן, היא משחקת אותה אדישה אבל עושה עליו וודו מאחורי הגב, ובסוף יום אחד, הם יבינו שנועדו אחד לשנייה ויהיו יחד.

  כזכור, הבאד בלאד בין השניים החל ב-2009 בטקס פרסי ה- VMA כשווסט התעקש להתפרץ לבמה ולחטוף לסוויפט את המיקרופון כדי להכריז נאמנות להומי האהובה שלו ביונסה.

מאז השניים הספיקו לזייף איזה פיוס שאף אחד לא קנה, עד שקניה הוציא את האלבום החדש שלו עם השיר Famous בו הצהיר שהוא משוכנע כי השניים עוד ישכבו ואף הכריז שהוא עשה את טיילור מפורסמת תוך שהוא מפרגן לה בשם התואר המחמיא ביץ'.


תריצו קדימה כמה חודשים ותורידו הרבה שכבות של בגדים, ותגיעו לשער המפורסם של קים במגזין הגברים GQ שהתפרסם בשבוע שעבר בו קים חשפה לא רק את גופה אלא גם את עמקי נשמתה ונאמנותה לגבר שאיתה.

חוץ מלרתוח על סוויפט שבחרה להציג את הגבר החדש בחייה השחקן הבריטי טום הידלסטון דווקא ביום בו השער שלה היה אמור לשבור את העולם, קים דאגה גם לספק את השני סנט שלה במלחמה בין בן הזוג שלה לאויבת מספר אחת שלו ופתחה חזית חדשה מולה כשרמזה (פלוס) שמדובר בשקרנית כרונית שמתעקשת להציג את עצמה כקורבן, כשלמעשה הייתה שותפה פעילה לכל אורך הדרך.

"היא הייתה מודעת לגמרי לשורה על הביץ' בשיר ונתנה לו אישור לעשות בה שימוש", סיפרה קים הפגועה. "היא לגמרי ידעה שזה עומד לצאת ופתאום החליטה להתנהג כאילו שלא היה לה מושג"

וכאן לא תמה המגננה של קים על נפשו העדינה והרחומה של ווסט. "אני נשבעת, בעלי סופג כל כך הרבה ביקורת על דברים, אפילו כשהוא מנסה לעשות הכל לפי הפרוטוקול ואפילו התקשר אליה לבקש אישור", הוסיפה קים ואף סיפרה שכל השיחה תועדה על ידם בוידאו אך הם התבקשו לגנוז אותה במכתב שקיבלו מעורכי דינה של סוויפט.

סוויפט מצידה טוענת כי מעולם לא נתנה לווסט אישור לעשות שימוש בשורה הזו והיא מבינה שהתגובה הנסערת של קים נובעת מהנאמנות שלה לווסט והאמונה שלה בגרסה שלו להשתלשלות האירועים. "לטיילור אין כלום נגד קים", מסרו מקורבים לסוויפט. "היא מבינה את הלחץ שהיא נמצאת בו ואת העובדה שהיא רק חוזרת על מה שקניה סיפר לה. זה לא משנה את העובדה שהרבה ממה שהיא טוענת פשוט לא מדויק. היא רק רוצה להבין למה קניה ועכשיו גם קים לא יכולים פשוט לעזוב אותה לנפשה". תעזבו אותנו כולכם, בסדר?

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם