אחרי היסטוריית דייטים סוערת ומתוקשרת ורשימת אקסים שהייתה יכולה להרכיב לבדה את הגיליון הבא של הגברים החתיכים של המגזין פיפל, היינו בטוחים שכשטיילור סוויפט וקלווין האריס איחדו לבבות זה יהיה לנצח. ביג מיסטייק.

אחרי 15 חודשים של זוגיות דביקה, מתוקה, ופוטוגנית שכללה חופשות מנקרות עיניים, פרגונים הדדיים וחגיגות אוהבות, דיוות הפופ (26) והדי ג'יי הסקוטי עם הקוביות הנפלאות (32), החליטו שהאפלי אבר אפטר יהיה רק באגדות כנראה, או שטיילור פשוט הרגישה בלוק יצירתי וחשה צורך לכתוב עוד אלבום. ווי וויל נבר נואו.

"לא הייתה שם שום דרמה. דברים פשוט לא מסתדרים לפעמים", מקור המקורב לסוויפט אישר את דבר הפרידה למגזין פיפל. מקורות נוספים הוסיפו כי הפרידה הייתה יוזמה של האריס, שעובר תקופה לא קלה בשבועות האחרונים לאחר שנפצע בתאונת דרכים קשה בשבוע שעבר.


הזוג, שדורג בשנה שעברה כפאוור קאפל הרווחי ביותר על ידי המגזין פורבס, עם הכנסות משותפות של כ-146 מיליון דולר, שודך על ידי החברה הטובה המשותפת (והאקסית המפרגנת של האריס) אלי גולדינג באפטר פארטי של טקס פרסי הבריט ב-2015, והניצוצות היו מידיים.

"אני בזוגיות קסומה", השתפכה סוויפט רק באפריל האחרון למגזין ווג, אחרי שרשרת מערכות יחסים כושלות ומתוקשרות עם אקסים דוגמת ג'ו ג'ונאס, הארי סטיילס, קונור קנדי, ג'ון מאייר ועוד. "אני רוצה שזה יהיה שלנו ועל אש קטנה".  טרו לאב. ידענו שאת צרות.

טיילור סוויפט וקווין האריס
זהו, נגמר

אין תמונה
תנצרו את התמונות בזכרונכם

_OBJ

_OBJ

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם