לו רק היה אפשר לקבץ את האקסיות של ליאונרדו דיקפריו יחדיו, כנראה שניתן היה להקים מדינה קטנה והורסת במיוחד של בלונדיניות ארוכות רגליים ומושלמות פיגורה.

קשה  להגיד שדיקפריו (41) הוא איש של גיוון בחיי האהבה שלו, או שאולי הוא סובל מעיוורון צבעים מסוג מיוחד שגורם לו לבחור רק דוגמניות בלונדיניות מהממות כבנות זוג, וברגע שהוא מגיע למקום בו האור חושף שהן לא בלונדיניות אמיתיות, הוא ממהר להחליפן בגרסה צעירה וצהובה יותר.

אחרי ששמו נקשר בשורה ארוכה של דוגמנית יפהפיות ביניהן ארין הית'רטון, קלי רורבאך, ג'יזל וכמובן בר רפאלי והבוטי קול הרשמית הכי מוכחשת שלו ריהאנה, דיקפריו נצפה מסתובב ברחובות ניו יורק עם המיין סקוויז החדשה שלו – אלה קוואלק – דוגמנית בלונדינית מסנוורת ממוצא פולני, הצעירה ממנו בלא מעט שנים.


דיקפריו ערך לקוואלו את מבחן החניכה הרשמי לכרטיס VIP למועדון המלאכיות של ליאו, כשבחן את כישורי רכיבת האופניים שלה, ואחר כך גם טייל איתה ברחובות העיר והזמין אותה ללאנץ' עם חברים במסעדה.

לילה לפני זה, הצמד נצפה קרוב ודביק במועדון לילה נחשב , ולדבר מקורבים במקום, התמזמזו כאילו השעון לא יכה חצות לעולם וקוואלק תחזור להיות עוד חברה בסקוואד הבלונדיניות הלשעבריות של הכוכב.  עצה לליאו: תשמור את המחזור לפעילות שלך למען הצלת העולם ותתחיל להיות רציני, אחרת תישן כפיות עם אוסקר פור אבר.

אין תמונה
הגירלפרינד הקודמת. רק לפני חודש, אם תהיתם.

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם