השמחה היתה מוקדמת מדי: בניגוד להצהרות האופטימיות של בובי בראון ואחותו טינה על מצבה המשתפר של בובי קריסטינה בראון, מסתבר כעת שהצעירה עדיין מחוסרת הכרה ולא מגיבה לסביבתה.

הכל החל כשאביה של בראון ובעלה לשעבר של הזמרת המנוחה וויטני יוסטון אמר בהופעתו בשבת האחרונה כי "בובי ערה, היא צופה בי". זאת, חודשים לאחר שבתו נמצאה מחוסרת הכרה באמבטיה בנסיבות לא ברורות, ומאז היתה שרויה בתרדמת.

גם דודתה של בובי קריסטינה, טינה בראון, חיזקה את ההצהרות הללו בפוסט שפרסמה בפייסבוק: "כן, היא התעוררה והיא כבר לא מחוברת למכונות החייאה!", כתבה. "אלוהים הוא גדול! תודה על כל התפילות שלכם... זה עדיין תהליך, אבל היא הולכת להיות בסדר".

עוד ב-mako סלבס:

אלא שכעת מתברר שהמצב לא מזהיר כפי שציירו אותו בני משפחת בראון. אמה של וויטני, סיסי יוסטון, אמרה לאתר TMZ: "נפגשתי עם הרופאים והבנתי מהם שהיא תוכל לחיות במצב הזה עד סוף ימיה, וזה העציב אותי".

"בדיוק חזרתי מביקור אצל נכדתי בובי קריסטינה בבית החולים, ועל אף שהיא כבר לא בתרדמת יזומה – הרופאים אומרים שהנזק המוחי שלה גדול ובלתי הפיך והיא לעולם לא תוכל לתקשר", הבהירה. "אנחנו יכולים לסמוך רק על אלוהים שיעניק לנו נס בתקופה זו. המשיכו להתפלל למענה".

בני משפחת יוסטון אמרו לאתר הרכילות כי הבת היחידה של וויטני ובובי "בדיוק באותו מצב שבו היתה כשהגיעה לבית החולים", וכי מדי פעם הם זוכים לראות ממנה תגובות מינימליות, כמו מצמוץ בעין.

עורך דינו של בובי בראון מיהר לתקן את הכרזתו של האב ולצאת בהצהרה רשמית לתקשורת, שמנסה להבהיר את הסיפור העגום. "מצבה של בובי קריסטינה השתנה מאז שעברה מבית החולים למתקן שבו היא מאושפזת, וניכר שיפור", אמר עורך הדין. "הרופאים חוזים שהיא תחיה חיים ארוכים. עם זאת, איכות החיים שלה הצפויה לה בשנים הקרובות עדיין לא ידועה". 

וויטני יוסטון ובובי כריסטינה בראון (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
עד שחשבנו שהסיפור מקבל תפנית חיובית. בובי קריסטינה ואמא וויטני יוסטון | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

בובי כריסטינה בראון (צילום: Maury Phillips, GettyImages IL)
עדיין מחכים לנס | צילום: Maury Phillips, GettyImages IL

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +