מערכת היחסים הסוערת בין טייגה טייגה לקיילי ג'נר החלה כשקיילי עוד הייתה קטינה, ומסתבר שהחיבה לנערות צעירות הופכת להיות דפוס של הראפר הבעייתי.

כזכור, שמועות על פרידה בין טייגה (26) וקיילי (18) החלו לצוץ לפני כחודשיים, כשג'נר הצעירה הבריזה ממסיבת יום ההולדת שלו. האתרים מיהרו אז לדווח כי הסיבה להיעדרותה הייתה בגידה מצידו של טייגה, אך עוד לפני שהספקנו להגיד ברוך שפטרנו מעוד דוש השניים חזרו להפגין חזית זוגית.

מי שפחות הצליחה לחזור לשגרה, היא מולי אומאליה בת ה-14 (דוגמנית וזמרת מתחילה),שסיפור הרומן לכאורה שניהלה עם טייגה נחשף בדצמבר האחרון במגזין OK בכתבת שער צהובה שזעקה "טייגה מאוהב בקטינה", וכללה צילומים של ההתכתבויות ביניהם.

ביום שני האחרון, אומאליה מלווה באימה ובעורכת דינה, כינסה מסיבת עיתונאים בה ביקשה להבהיר כי הדיווחים על רומן שניהלה עם טייגה אינם נכונים וגרמו לה למצוקה נפשית קשה ופרסום שלילי שלא באשמתה.

לדבריה של אומאליה, טייגה היה זה שיצר עימה קשר באינסטגרם והוא היה זה שהפציר בה מספר רב של פעמים לעבור מהודעות טקסט לשיחת וידאו, חרף סירוביה."הרגשתי חוסר נוחות מהבקשות שלו והפסקתי להגיב להודעות שלו. זה ממש טירוף איך עשו בלאגן מכלום", אמרה.

עוד ב-mako סלבס:

עוד ביקשה להדגיש כי המגזין מעולם לא יצר קשר איתה או עם אימה כדי לבדוק את אמיתות העובדות שפירסם וכי מעולם לא העבירה לידי אף גורם צילומי מסך של ההתכתבויות בין השניים.

למרות שהמגזין הקפיד לטשטש את תמונתה ולא עשה שימוש בשמה, אומאליה מספרת כי אנשים רבים זיהו אותה."קיבלתי המון תשומת לב שלילית אחרי שהסיפור פורסם, לא רק מאנשים שאני מכירה אלא מכל העולם. זה לא מגיע לי ואני רוצה לחשוף את האמת".

גורמים מצידו של טייגה אישרו כי הוא אכן יצר קשר עם אומאליה, אך לדבריהם היא ציינה בפניו כי היא בת 17 והכוונה מצידו הייתה עסקית בלבד. "הוא פנה אליה אחרי שנתקל בה שרה ברשת וביקש לדבר איתה בשיחת וידיאו כדי לשמוע אותה שרה. בשום שלב ההתכתבות ביניהם לא הייתה בלתי נעימה", מסרו.

אין תמונה
עשה לה שם רע

טייגה (צילום: Cindy Ord, GettyImages IL)
בסה"כ דיברו ביזנס | צילום: Cindy Ord, GettyImages IL

אין תמונה
את סתם רכושנית

_OBJ

_OBJ

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם