סריגה, הצטרפות לקבוצת אמהות מגהצות (אשראי), בראנץ' עם התאומות הברונטיות שלך לבית קרדשיאנ'ס? אנחנו יכולים לחשוב על שלל פעילויות למלא את שעות הפנאי הרבות שיש לג'סיקה סימפסון בשנים האחרונות, אבל מסתבר שהיא מתעקשת על אחת בלבד – דייט עם המנתח הפלסטי שלה.

סימפסון (35) אומנם מגלגלת מיליונים רבים באימפריית הביוטי שלה בשנים האחרונות, אך מסתבר שהדיווה המסולקנת הבלונדינית לא מצליחה להירדם בלילה, מרוב דאגה. לא לצאצאים שלה, לבעלה, למשכנתא או להתחממות הגלובלית, אלא לאיבוד מעמדה בביצה והפיכתה להאז בין מוחלטת.

במקום לנסות להתניע מחדש את קריירת השירה שלה (שבשנות האלפיים המוקדמות דווקא נחלה הצלחה לא רעה בכלל), סימפסון החליטה להשקיע בריאות שלה ולפנק אותן בצמד חברים חדש ועצום - שני שתלי סיליקון במידה EE38.


"שתלים כאלה עצומים על פיגורה בגודל כזה, זו קריאה נואשת לעזרה. אם היא תגדיל אותם יותר, היא פשוט תיפול", חשף פלסטיקאי לאתר הרכילות ראדר אונליין. "היא מתחרפנת מהעובדה שהקרדשיאנ'ס מקבלות את כל תשומת הלב שהיא קיבלה בעבר, ומתה מפחד שהפכה להיות לגמרי לא רלוונטית כבר", הוסיפו מקורבים לזמרת.

אל ייאוש ג'סי. גם אם הקריירה שלך שקעה כמו הטיטאניק את תצופי כמו גדולה, ואולי אפילו תגיעי לבריכה בבית של קריס ג'נר והיא תאמץ אותך כבת. נבר סיי נבר.

ג'סיקה סימפסון (צילום: Splashnews)
אנחנו לא יודעים כל כך איך להגיב לזה | צילום: Splashnews

ג'סיקה סימפסון (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
אז תסלחו לנו אם נשמור על זכות השתיקה | צילום: אימג'בנק/GettyImages

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם