טיילור סוויפט היא אחת מהכוכבות המרוויחות ביותר בעולם (או לפחות חצי מהזוג המרוויח ביותר, על פי "פורבס"), אבל היא בהחלט משתמשת בכסף שלה למטרות טובות.

הכוכבת הצעירה, שכבר תרמה 1,989 דולר כדי לכסות את הלוואת הסטודנטים של אחת המעריצות שלה, עשתה מחווה נדיבה במיוחד עבור נעמי אוקס בת ה-11.

נעמי, מעריצה שרופה של סוויפט, היתה אמורה ללכת עם חברתה הטובה להופעה של הזמרת האהובה בפניקס באוגוסט – אלא שתוכניותיה השתנו כשאובחנה כחולה בלוקמיה לפני כחודש.

אוקס גילתה שתצטרך לעבור טיפולים כימותרפיים מפרכים במשך 6-9 חודשים ולא תוכל לעזוב את בית החולים במשך הזמן הזה. נעמי, אגב, בחרה בלהיט החדש של סוויפט "Bad Blood" כשיר ההשראה שלה למלחמה בסרטן הדם – שמקבל משמעות אחרת לגמרי בהקשר הזה.

משפחתה צילמה סרטון שבו היא קוראת ל"אומת המעריצים של טיילור" לשתף ולהפיץ את הסיפור שלה ברשתות החברתיות במטרה להגיע לזמרת – וכצפוי, זה עבד.


יומיים אחרי שהסרטון פורסם, טיילור תרמה לקרן הצדקה של נעמי 50 אלף דולר וגם שלחה לה מסר מחזק: "לנעמי היפה והאמיצה, אני מצטערת שאת צריכה להחמיץ את ההופעה – אבל תמיד יהיו עוד הופעות. בואי נתמקד בהחלמה שלך. אני שולחת לך ולמשפחתך חיבוק ענק".

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +