לקים קרדשיאן יש אישיו עם המשקל שלה, כבר גילינו, והיא אובססיבית לגבי הקילוגרמים האחרונים שנותרו מאז הלידה של נורת' לפני כשנתיים. כעת מסתבר שהיא לא היחידה – גם קניה ווסט, בן זוגה, חושב שהיא צריכה לרדת במשקל.

בפרק החדש של "משפחת קרדשיאן", שישודר גם אצלנו ב-"E!" בשישי הקרוב, מספרת קרדשיאן לאחותה קלואי איך קניה נזף במאמנת האישית שלה. אחרי שזו אמרה לקים "אני אפילו לא יכולה לדמיין אותך רזה בשבעה קילו".

"קניה אמר לה 'רגע אחד. את המאמנת ואת אומרת לי שאת לא יכולה לדמיין אותה רזה ב-7 קילו? אנחנו צריכים למצוא מאמנת אחרת, אם ככה. כי אני אומר לך שהיא צריכה לרדת במשקל בין האצבעות של הרגליים, את פאקינג צריכה להבין איך לעשות את זה'".

עוד ב-mako סלבס:

וואו, קניה קרא לקים "שמנה"? כי זה מה שאנחנו שמענו. מקורבים לבני הזוג מיהרו להצדיק את עמדתו של הראפר ואמרו לאתר "הוליווד לייף" כי "קניה סוגד לכל סנטימטר בגופה של קים. הוא חלם להיות איתה עוד לפני שהם החלו לצאת והוא מרגישה שהוא זכה בנערת חלומותיו. הוא אוהב את הקימורים שלה ולא רוצה שהיא תאבד אפילו גרם מהישבן המפורסם שלה".

אז מה גרם לו לומר את הדברים הללו? "קניה רק רוצה את מה שטוב לקים, אבל לפעמים הדרך שבה הוא מבטא את זה לא מובנת כראוי", הסביר המקור.

"הוא מאוד דעתן ואומר לקים אילו מזונות הוא חושב שהיא צריכה לאכול ואיך היא צריכה להתאמן כדי למצות את הטוב מהגוף שלה. הוא מרגיש בנוח לומר למאמנת ולטבחים שלהם איך לעשות את עבודתם ולא מוכן לשמוע תירוצים". סורי, לנו זה עדיין נשמע כאילו הוא קרא לה "שמנה".

קים קרדשיאן וקניה ווסט (צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL)
זה המשקל שלה שעושה לך פרצוף כזה חמוץ כל הזמן? | צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL

קים קרדשיאן וקניה ווסט - גטי (צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL)
כי הבעיה לגמרי אצלך | צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL

עוד mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +