בסרט "שומר הראש" היא התאהבה במאבטח, אבל בחיים האמיתיים וויטני יוסטון ככל הנראה פזלה דווקא לעבר אחת מהעוזרות האישיות שלה – כך לפחות נחשף בספר חדש ושערורייתי.

"וויטני ובובי קריסטינה: המחיר הקטלני של התהילה" מאת איאן הלפרין, האיש שכתב ביוגרפיות גם על מייקל ג'קסון, סלין דיון וקורט קוביין, מביא כעדות דו"ח של ה-FBI שמראים כי יוסטון נפלה קורבן לסחיטה (מוצלחת) – וטוען כי הסיבה לסחיטה היתה רומן לסבי סודי שניהלה הזמרת המנוחה.

על פי הדו"חות, גורם אנונימי איים על יוסטון, יצר קשר עם אנשיה ושלח מכתבים אובססיביים בהם דרש רבע מיליון דולר אחרת יחשוף את מערכת היחסים האינטימית שניהלה. הדו"ח כולל גם העתק של הסכם סודיות שנחתם על ידי הצדדים, שמעיד כי דמי השתיקה אכן שולמו.

בספרו טוען הלפרין כי יוסטון היתה בקשר רומנטי עם העוזרת האישית וחברתה הקרובה רובין קרופורד. עוד הוא מספר כי אביה של יוסטון חשש שקרופורד תפרסם את הרומן, והתייעץ על כך עם שומר הראש של וויטני, קווין אמונס.

"אנחנו חייבים לעשות משהו בקשר לכלבה המזוינת הזו", ציטט אמונס את ג'ון יוסטון. "היא הורסת את משפחתנו ומחרפנת את כולם. היא איבדה קשר למציאות. אני אשלם לך 6,000 דולר אם תפחיד אותה למוות". אמונס טוען כי סירב להצעה, אבל עדיין התבקש לפקוח עין על קרופורד.

עוד ב-mako סלבס:

וזה לא הכל: באותה שנה שבה נישאה יוסטון לבובי בראון – וביום החתונה העניקה לאהובתה קרופורד פורשה שחורה, "סמל לחברות ביניהן". יוסטון כבר לא כאן כדי להגיב על הטענות הללו, ולנו רק נותר להמתין למפיק שיקפוץ על המציאה ויהפוך את הסיפור המטורף הזה לסרט.

וויטני יוסטון נסחטת
הדו"ח שנחשף

וויטני יוסטון ובובי כריסטינה בראון (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
וויטני והבת, בובי קריסטינה | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +