משמח לגלות איך קים קרדשיאן סלחה לפריס הילטון על כך שכינתה את הישבן שלה "גבינת קוטג' בתוך שקית זבל" – ונראה שגם הילטון סלחה לקרדשיאן על כך שעקפה אותה בסיבוב ובנתה אימפריה שלמה על חשבונה.

בראיון שהעניקה פריס לתוכנית הסטייל של ג'ו זי ב"יאהו!", שאל אותה המגיש "את חושבת שהקריירה שלך סללה את הדרך?" ואז ציטט מכתבה שבה נכתב: "הקרדשיאנס לא היו קיימים היום אלמלא פריס הילטון".

הילטון שמרה על פאסון כשענתה: "אנחנו מכירות מאז שהיינו ילדות קטנות. תמיד היינו חברות. זה נחמד להוות השראה לאנשים. אני מאוד גאה בה ובמה שהיא עשתה".

עוד ב-mako סלבס:

יורשת המיליונים, שהעסיקה בעבר את קרדשיאן בתור עוזרת אישית וסטייליסטית עד שעבר ביניהן חתול שחור, סיפרה איך פגשה אותה לאחרונה בניו יורק, עם בעלה קניה ובתה נורת' ווסט.

"היא וקניה ממש חמודים ביחד, הם הזוג המושלם", פרגנה פריס. "קים תמיד רצתה משפחה כך שאני ממש שמחה בשבילה. נורת' כל כך חמודה. היא פאשניסטה קטנה. מעולם לא ראיתי תינוקת שלבושה טוב יותר ממנה".

אז האם ההצלחה האישית של קרדשיאן העניקה להילטון השראה משלה? "אני אשמח להתאהב ולהקים משפחה וליהנות מכל מה שהשגתי", היא סיכמה. שמענו שרוב קרדשיאן פנוי.

 

קים קרדשיאן וקניה ווסט (צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL)
כן, נראה שגם קניה חושב שהם זוג מושלם | צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL

נורת' ווסט (צילום: instagram)
פאשניסטה קטנה | צילום: instagram

פריס ניפ סליפ
אם היא רק תצא עם רוב, לא נצטרך יותר כלום בחיים

 עוד mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +