לידיעת הגולשים קים קרדשיאן וקניה ווסט: בזמן שאתם חיים את חייכם המושלמים, טובעים במזומנים וטסים ממקום למקום, יש מי שעדיין נוטר לכם טינה ומוכן לעשות הכל כדי לחרב לכם את היום.

זוכרים את הבעל השני של קים, שחקן ה-NBA הדביל קריס האמפריז? זוכרים את ארוסתו הדדנית של קניה ווסט והאקסית של וויז קאליפה, אמבר רוז? אז מסתבר שהשניים לא החמיצו הזדמנות כשנתקלו זה בזה במסיבה באחוזת פלייבוי בסוף השבוע האחרון.

"אני כרגע באחוזת פלייבוי, צופה באמבר רוז מפלרטטת עם קריס האמפריז. אני לא יכול להמציא משהו כזה", צייץ איש חיי הלילה מייקל סרטיין, ותייג את קימייה.

עדי ראייה נוספים טענו כי "אמבר וקריס לא רק פלרטטו, אלא ממש התמזמזו והתנשקו. הם נמרחו אחד על השני בבר במשך שעות".

זו לא הפעם הראשונה שבה רוז מתנקמת בקרדשיאן דרך אחד האקסים שלה: הרבה לפני שקים וקניה החלו לצאת, אמבר התראיינה וטענה כי קים בגדה בבן זוגה רג'י בוש עם ווסט בזמן שהיה מאורס לה. אחרי שנפרדה מקניה, רוז טוענת ששכבה עם בוש כדי להחזיר לקים על הבגידה.

רוז כבר שנים נוטרת לקרדשיאן טינה על כך שהצליחה לגנוב ממנה את ווסט, ולאחרונה היא גם נקלעה למריבת טוויטר עם האחות קלואי במהלכה כינתה את קים "זונה".

מאז היא כבר הספיקה להתחרט ולטעון שכל העניין בכלל מאחוריה: "אני פשוט רוצה לגמור עם זה.  אני באמת לא רוצה להתווכח עם הבנות הללו, זה לא כל כך חשוב בעיניי". מספיק חשוב בשביל להתנפל על האקס של קים בהזדמנות הראשונה, מסתבר.

 

טיימליין קניה ווסט - עם אמבר רוז
היו ימים ולשניהם היו קרחות. קניה עם אמבר | צילום: Christopher Polk, GettyImages IL

קים קרדשיאן בירח דבש
היו ימים ו...טוב, לא הרבה השתנה. קים וקריס | צילום: Splashnews

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +