בעוד שבועיים תציין קיילי ג'נר את יום הולדתה ה-18, אבל זה לא מפריע לבני משפחתה לחגוג כבר עכשיו אירוע חשוב אחר בחייה – סיום לימודיה בתיכון.

אמה קריס ג'נר החליטה לערוך לקיילי מסיבה גדולה בחצר ביתה שבקלאבסס בחמישי, אליה הגיעו בני המשפחה הקרובה (מינוס רוב, סקוט וקייטלין, איש איש מסיבותיו הוא) וכמובן גם הגיס קניה ווסט והאחיינית נורת'.

קלואי, שיוצאת בשבועות האחרונים עם שחקן ה-NBA ג'יימס הארדן, הביאה את הבויפרנד החדש למסיבה רגע אחרי שחתמה על מסמכי הגירושים מהבעל למאר אודום. כדי לחגוג את המאורע, היא גם הדגימה את כישורי הטוורקינג שלה בסרטון אינסטגרם.

אבל היו כאלה שטענו שהמסיבה המשפחתית – שכמובן תועדה לתוכנית הריאליטי "משפחת קרדשיאן" ב-"E!" – לא היתה כל כך תמימה. במדורי הרכילות דיווחו כי חלק מהמשתתפים השתמשו בקוקאין, זאת למרות נוכחותם של הילדים במקום.

"אתם מוכנים להמציא כל דבר", הגיבה קלואי על השמועות בטוויטר. "לא! אף אחד לא עשה קוק במסיבת הסיום שנערכה באור יום עם טינאייג'רים ו-15 מצלמות טלוויזיה!".

עוד ב-mako סלבס:

"אנחנו לא כל כך פרועים כמו שאתם חושבים. שתינו רק שוטים של ג'לי אלכוהולי", היא הוסיפה. "פשוט תגידו לא לסמים, ילדים! סמים הם כל כך לא הסגנון שלנו".

אין תמונה
יש דיפלומה

אין תמונה
יש דיפלומה, מה לא הבנתם?

אין תמונה
ככה חוגגים סיום לימודים

אין תמונה
באה לקבל דוגמה מהדודות

אין תמונה
חותמים את המסיבה בנשיקה

קיילי ג'נר (צילום: twitter)
תודו שזה מקסים | צילום: twitter

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +