היום אירמלין דיקפריו הפכה להיות בת הזוג הקבועה של הבן המוצלח ליאונרדו דיקפריו (41) על השטיחים האדומים, אך מסתבר שהאהבה הנשית הגדולה בחייו של דיקפריו הייתה שונה מהטופ מודלס הרגילות שלו.

מתברר כי בשנות השבעים אירמלין הייתה פרי ספיריט היפית מאושרת וחופשייה, שזרמה לחלוטין עם הווייב של מראה טבעי והציגה בתי שחי שעירים לתפארת.

אחרי שהעולם סיים לנתח כל זווית אפשרית בקריירה של ליאו לאחר הזכייה באוסקר וחפר גם בצד האפל של משפחתו, האינטרנט אסף את החתיכות שנשארו ועבר להתעסק במה שחשוב באמת:


תמונת ענתיקה מהאלבום המשפחתי של משפחת דיקפריו בסבנטיז המציגה את הוריו ההיפים יחד עם בייבי ליאו: האב ג'ורג', במראה בוראט שעיר ומזוקן, והאם אירמלין (73) המניפה בגאווה לא רק את הבן הבלונדיני המוצלח, אלא מציגה גם בית שחי שעיר בהתאם לרוח התקופה.

התמונה הצליחה כצפוי לעורר לא מעט באזז ברשת, כשהגולשים חלוקים בדעותיהם לגבי המפגן הפמיניסטי השעיר. "אני מצטערת, אבל זה דוחה", כתבה גולשת.

"כולנו נשים ורוצות להיראות יפות. אם את לא מתגלחת, את בטח גם לא מתקלחת ומסריחה", הוסיפה. "זה פמיניזם מטופש", הגיבה בזעם גולשת אחרת. "למה להיראות ולהריח רע רק כדי להוכיח נקודה?"

גולשים אחרים דווקא הביעו תמיכה בבחירה של אירמלין הצעירה. "תחזרו אחרי טמבלים", כתבה גולש אחד. "לא הגוף שלי, לא ענייני" ו"תרגיעו אנשים. זה היה בסבנטיז והם היו היפיים". אחרת הוסיפה: אנחנו חלק מהדור שקורא לשחרר את הפטמה ומתחרפן כשלנשים יש שיער בבית השחי. זה מצחיק".

ובינתיים, אם אירמלין מרגישה צורך בחיבוק ושיח על ימים עברו, היא מוזמנת להתמנגל עם הקולגות התומכות של הבן המוכשר באפטר פארטייה הבאה.

לאונרדו דיקפריו באוסקר 2016 (צילום: Sakchai Lalit | AP)
תתרכזו באוסקר, לא בשיער. ליאו דיקפריו | צילום: Sakchai Lalit | AP

אין תמונה
תראו מה זה, אישה עם בתי שחי שעיר ב-2016. גו מיילי סיירוס!

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם