מה נגיד ומה נאמר, נראה כי פרעה החליט להקשיח השנה באופן מיוחד את הלב של הגברים החתיכים המאורסים בביצה, ואנחנו נאלצים למחות דמעה נוספת על התפרקות של איחוד לבבות.

עוד בטרם סיימנו להתאושש מסאגת ביטול האירוסין לכאורה של מיילי סיירוס וליאם המסוורת', אנחנו נאלצים לשלוף מהפח את הטישו ולמחזר את פרצוף הבכי המכוער שלנו עבור זוג נוסף – רוברט פטינסון (29) וארוסתו מזה שנה הזמרת הבריטית FKA Twigs  (או בשמה האמיתי, טליה בנט).

מאז הכריז הזוג הפוטוגני על אירוסיו לפני כשנה, הקשר שלהם ידע עליות ומורדות, כשבחודשים האחרונים הזוגיות ספגה מכה קשה במיוחד. "זה משהו שהיה צפוי כבר הרבה זמן. הם לא מפסיקים לריב", סיפרו מקורות.


"רוב מרגיש כלוא. כל התכנונים לחתונה היו מטרד עבורו". וכאן לא נגמרת הסאגה. הנשמות הטובות דואגות לספר כי פטינסון (שמתחזק בעברו הרומנטי קשר של ארוך עם קריסטן סטיוארט), החליט לבטל את האירוסין לאחר שהבין ש- FKA Twigs  (28) היא לא הבחורה שחשב שהיא.

"היא לא הבחורה בשבילו. היא מאד קנאית ונמאס לו לתת דין וחשבון על כל דבר. הוא עוד צעיר והוא לא רוצה להתחייב לנצח".  

לצד המקורות המתעקשים כי השניים קפוט וכי פטינסון נצפה כבר מפלרטט עם בחורה טובת מראה שאינה ארוסתו, מקורבים לזוג טוענים כי מדובר בשמועות חסרות בסיס וכי למרות העיכוב בתכנון החתונה, השניים עדיין הכי ביחד שאפשר. מילים כמו חול ואין פה בופה לאכול.

 

רוברט פטינסון ואף קיי איי טוויגס (צילום: splashnews, splash news)
אולי עדיף כי ביחד אתם פשוט ממש מדכאים? רוברט וטליה | צילום: splashnews, splash news

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם