אחרי שהתבשרנו כי קורטני קרדשיאן וסקוט דיסיק מתכוונים לרכוש דירה בתל אביב ב-20 מיליון, זה היה רק עניין של זמן עד שנזכה לביקור מלכותי מבני המשפחה המפורסמת בתבל. אבל מודים – לא ציפינו שזה יקרה מוקדם כל כך.

ב"ידיעות אחרונות" דיווחו הבוקר כי קים קרדשיאן וקניה ווסט (ואנחנו מהמרים גם על נורת') הזמינו חדרים במלון בירושלים ל-12 עד ה-13 באפריל, תחת מעטה סודיות כבדה. לא כבדה מספיק, מסתבר.

בעיתון אף מצטטים "מקורות בתעשיית הבידור" שטוענים שקימייה שכרו חברת אבטחת אישים ישראלית שתדאג לביטחונם – כלומר, תרחיק מעליהם את הפפראצי והמעריצים הנלהבים – בזמן ביקורם בארץ, שככל הנראה יקדים את ביקורם בירדן השכנה.

עוד ב-mako סלבס:

עד כה נמנעו בני משפחת קרדשיאן מלבקר בישראל, וביקרו רק במדינות ערב כמו כוויית, אבו דאבי ודובאי. זאת, ככל הנראה, כדי לא לפגוע בקהל המעריצים שלהם ברחבי העולם הערבי.

במהלך מבצע "עמוד ענן" הביעה קים תמיכה לראשונה וצייצה "מתפללת למען כולם בישראל", אך לאחר מטר תגובות קשות שקיבלה מעוקביה הפרו-פלסטינים (כמו למשל "תישרפי בגיהנום", "את בושה לעם שלך ולאבותייך") היא מיהרה להוסיף "ומתפללת גם עבור כולם בפלסטין ובכל העולם". מבטיחים לקבל אותך כמו שאת – רק תבואי.

_OBJ

_OBJ

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +