בר רפאלי היא מזמן לא רק נכס ישראלי – כשמשהו מעניין קורה בחיים הפרטיים שלה, זה בדרך כלל מגיע גם למהדורות הבידור ברחבי העולם. זה קרה כשאצלנו האשימו אותה בהשתמטות משירות צבאי, כשהיא ועדי עזרא רבו בגלל מיק ג'אגר וכשהאקס שלה, ליאונרדו דיקפריו, החל לצאת עם ריהאנה.

כעת, הצהובונים המובילים בחו"ל מדווחים על ההתרחשות החדשה והמסקרנת בחייה של בר – האירוסים לעזרא, כפי שדווחו ב"כלי תקשורת ישראליים", לטענתם.

החדשות על אירוסיה של בר ל"איש העסקים" עדי פורסמו כבר ב"ניו יורק דיילי ניוז", ב"אין טאץ'", ב"הלו מגזין" וב"מירור" הבריטי, שהתייחס לסופרמודל כ"האקסית של ליאונרדו דיקפריו".

עוד ב-mako סלבס:

זו היתה, כמובן, הזדמנות מצוינת עבורם להזכיר לקוראים גם את המשבר ביחסים של רפאלי ועזרא (בעקבות אותה מריבה מפורסמת שבה רקדה עם סולן ה"רולינג סטונס") ואת נישואיה הראשונים של בר ב-2003 לארי ויינשטיין כדי לקבל פטור מגיוס לצבא.

למרבה האירוניה, אותם מגזינים שלא מהססים לפרסם שמועות מופרכות על הריונות, פרידות ורומנים שלא היו ולא נבראו על בסיס מקורות אנונימיים, הקפידו לסייג את הכותרות שלהם בסימני שאלה ולהוסיף מונחים כמו "לכאורה" ו"על פי הדיווחים". כנראה שאפילו שם מפחדים מציפי לוין.

אין תמונה
ה"דיילי מירור" עדיין מתייחסים אליה כאל "אקסית של ליאו"

אין תמונה
ב"אין טאץ'" עדיין מהוססים

אין תמונה
כן, המגזין "הלו", היא מאורסת

אין תמונה
"הדיילי ניוז" לא טורחים לברר את השם של עדי

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +