את יום הולדתה הראשון של נורת' ווסט הם חגגו בפסטיבל דמוי קואצ'לה בחצר ביתה של קורטני (וקראו לזה "קידצ'לה"), אבל השנה קים קרדשיאן וקניה ווסט מתכוונים ללכת עד הסוף.

"אס וויקלי" מדווח כי קימייה, שמצפים לילד שני, מתכננים לקיים את חגיגות יום ההולדת השני של בתם הבכורה בדיסנילנד באמצע יוני, ולא יחסכו בהוצאות כדי לספק את הנסיכה הקטנה.

לא ממש ברור האם החגיגה בפארק הקליפורני באמת תוקדש לנורת' או שהיא למעשה נועדה למשוך תשומת לב לאמה ההריונית, שמצאה את עצמה בצלה של אמה החורגת קייטלין – אבל ניתן לכם לנחש את התשובה.

ומה נורת' חושבת על המתנה שסידרו לה ההורים ליום ההולדת – אח או אחות קטנים? "נורת' לא מבינה עדיין", אמרה קים בראיון וסיפרה שהיא הסבירה לנורי שיש לה תינוק בבטן.

עוד ב-mako סלבס:

בראיון ל"גלאמור" סיפרה הקרדשיאנית עד כמה ווסט מתקשה לקבל את העובדה שבתם הקטנה הולכת ומתבגרת, ועלולה להפוך לגרסה מוקטנת של כוכבת הריאליטי הטראשית.

"נורת' נעלה את נעלי העקב של מנולו בלניק", היא אומרת. "שלחתי את הסרטון שלה לקניה, והוא כתב לי 'תגידי לה שתפסיק! היא לא יכולה להתבגר. היא לא יכולה לנעול את העקבים שלך!'". לפני שתרגישו, היא כבר תצלם את השער הראשון שלה ל"פלייבוי".

קים קרדשיאן ונורת' ווסט
בהצלחה עם כל הטיפולים בעתיד נורי

אין תמונה
בואו נאפר אותה כדי שלא יראו שבעצם מדובר בילדה עצובה

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +