זה היה צפוי: שנתיים אחרי שהתחתנו בקנדה, אבריל לאבין וסולן "ניקלבק" צ'אד קרוגר החליטו להתגרש. לאבין עצמה הודיעה על הפרידה כשפרסמה תמונה מהחתונה באינסטגרם.

"בלב כבד אני וצ'אד מודיעים היום על הפרידה שלנו", כתבה. "יצרנו המון רגעים בלתי נשכחים יחד – לא רק במהלך הנישואים, אלא גם במוזיקה. אנחנו עדיין, ותמיד נהיה, חברים הכי טובים, ותמיד נדאג זה לזה. למשפחותינו, לחברינו ולמעריצים – תודה כנה על תמיכתכם".

שמועות על משבר בנישואיהם של השניים כבר פורסמו בשנה שעברה, אבל קרוגר הכחיש וטען שהן "משעשעות ומגוחכות" בראיון שנתן בנובמבר 2014.

עוד ב-mako סלבס:

אז מה גרם לפרידה? לדברי מקורות, לא מדובר בדרמה גדולה כמו במקרה של בן אפלק וג'ניפר גארנר: "הם דיברו על להביא ילדים לעולם אבל זה מעולם לא קרה. צ'אד תומך בה, בסוף היום, הם פשוט לא הסכימו על הרבה דברים. החברים שלהם והמעגלים החברתיים שלהם לא ממש התערבבו אף פעם. במקור הם נפגשו כדי להקליט יחד אלבום והיה ביניהם ניצוץ. אבל לאט לאט, הוא פשוט כבה".

לאבין, שהיתה נשואה בעבר גם לסולן "סאם 41" דרק וויבלי, חשפה רק לפני כמה חודשים בראיון כי היא נאבקת במחלת ליים שכמעט גבתה את חייה.

"אבריל עדיין חולה, אז היא לא עובדת הרבה – רק פה ושם. זו היתה שנה קשה", הוסיף המקור. "אבל בימים אלה היא חיה באל.איי ויש לה קבוצת חברים מאוד קרובה ותומכת. היא מתמקדת בהחלמה שלה ויודעת שזה ייקח זמן".

 

אבריל לאבין ספטמבר 3 (צילום: גטי)
רק אל תוציאו אלבום על הפרידה. אף אחד מכם | צילום: גטי

אבריל לאבין וצ'אד קרוגר, ספטמבר 2015
שיו, כמה מגניבים. היא עם איפור שחור והוא עם זקן תיש! בחתונה!

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם