אחר שהצליח בשבועות האחרונים להציף את הטוויטר בציוצים הזויים, לפתוח מחדש את הסכסוך שלו עם טיילור סוויפט ובאופן כללי להזכיר לעולם שהדיוה האמיתית במערכת היחסים שלו ושל קים היא דווקא הוא, קניה ווסט מספק לעולם סיבה נוספת לצאת נגדו - פרווה.

המעצב החובב והראפר, ערך בסוף השבוע האחרון השקה כפולה של הליין החדש שלו yeezy והאלבום השביעי שלו, ודאג כמובן שכל המשפחה המורחבת (כולל הופעת אורח של הפרוד של קלואי, לאמר אודום) תגיע לפרגן.

כראוי למי שמופקד על הסטייל של הנשים במשפחתו, ווסט (38) דאג לחבור למעצב הראשי של בלמיין אוליבייה ראסטן, והשניים עיצבו קולקציה גרנדיוזית ותיאטרלית להחריד לבנות המשפחה, שכללה הרבה מאד פרווה.

מלבד הופעת הבכורה הפומבית הראשונה של קים מאז לידת בייבי קדוש, שכצפוי משכה את מרבית תשומת הלב עם פיאה בגוון בלונד קרח ומעיל פרווה גדול, נורת' הקטנה זכתה למעיל בגרסת מיני, ששיווה לה מראה של ייטי קטן ופרוותי.

עוד ב-mako סלבס:

בעוד קניה והפמיליה התמוגגו מהצומי האהוב עליהם כל כך, הגולשים ברשת התלהבו הרבה פחות מהבחירה האופנתית שלהם, ולא היססו להציף את הרשת בתגובות נזעמות.

"אתם אנשים דוחים" הטיחה בהם גולשת אחת, ואילו אחרת הוסיפה בזעם: "יותר כמו החיים של החיות המסכנות ששחטת כדי שהמשפחה שלך תוכל ללבוש אותן", כרפרנס לשם אלבומו החדש של קניה "החיים של פאבלו". "תפסיקו להרוג חיות. החיים שלהן שווים הרבה יותר משלכם", סיכמה גולשת אחרת. ג'יזס (או קניה).

קים / נורת' / קלואי
ייטי קטן | צילום: Splashnews

קים / נורת' / קלואי
ייטי גדול | צילום: Splashnews

קים / נורת' / קלואי
ייטי אחות ולמאר אודום | צילום: Splashnews

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם