אם חשבתם שהדרמה סביב צ'ארלי שין תיפסק לאחר שהתוודה בעצמו בתכנית הבוקר של מאט לאוור כי הוא נשא חיובי של נגיף ה-HIV, אז טעיתם כי הפרטים לא מפסיקים לדלוף החוצה והם מדהימים למדי.

העוזר האישי לשעבר של שין, סטיב האן, יצא בראיון חושפני בו הוא סיפר פרטים אינטימיים מאוד על שין שהצליחו להפתיע גם מהכוכב שכבר ראינו הכול ממנו.

האן מספר כי החל לחשוד לגבי מצבו הרפואי של שין כאשר באחת מהמסיבות הרגילות בהן נהג לבלות, בה שין היה שיכור ומסומם לחלוטין כהרגלו כשהוא נופף בסכין כשהוא משוויץ בפני קהל שחקניות הפורנו והחברים שלו.

שין, שכאמור התקשה ללכת ישר אפילו, חתך בטעות את הרגל שלו כך שנפצע ברגלו והחל לדמם. אחד מחבריו התבדח כשאמר "לצ'ארלי יש דם של נמר, בואו ניגע בו", מה שגרם לכוכב ההרסני לזנק מיד ממקומו כשהוא מזדעק: "אל תגעו בדם שלי!".

הקהל, שהורכב משחקניות פורנו להן שילם ומחבריו, החל לחשוד כי על פי התגובה הדרמטית של שין - משהו איננו כשורה. הרוב ניחשו שמדובר בצהבת C אולם איש לא תיאר לעצמו כי מדובר למעשה ב-HIV. לאחר שהתוודה בפני האן על מצבו, הוא נהג לטפל בו באופן צמוד כשהוא דואג שיקח את הכדורים שלו בזמן.

עוד ב-mako סלבס:

על פי דבריו של האן, שין, שבאותה תקופה צילם את הסדרה "Anger Managment", היה מסיים את יום הצילומים ושב מיד לביתו, שם חיכתה לו בדרך כלל בחורה. הוא נהג להישאר בביתו ברוב ימות השבוע כשהוא משתמש בסמים, שותה ויסקי ומעשן בשרשרת. "היו שם שחקניות פורנו שמחכות לו, לפעמים ארבע באותו הזמן", סיפר.

בניגוד לדיווחים אחרים, את יחסי המין שלו שין היה מקיים בפרטיות חדרו ולא מול צוות עובדיו. אל חשש, העובדים היו די מעורבים כאשר האן והשאר נדרשו לקנות משחות טיפוליות לעור ב-200 דולר לרכישה. שין נהג להשתמש בהן כלוב, חומר סיכה לקיום יחסי מין, ולמרוח את הנשים מכף רגל ועד ראש במשחה. האן, שהיה אחראי לעיתים להסיע אותן בחזרה לביתן, נהג לשמוע אותן מתלוננות כי הן דביקות לחלוטין מהחומר.

ומה לגבי התמוטטויות העצבים וההתקפים הפסיכוטיים שלו בפומבי? האן מדווח כי הכול היה מתוסרט לחלוטין. שין נהג לכתוב את התסריט להתקפים במחברת שלו ולהציג אותו לאחר מכן בראיונות ואירועים מתוקשרים כדי לזכות בתשומת לב. זה אמנם התנקם בו כשציבור החל לנהוג בו כ"משוגע" אולם האן מדווח כי הכול היה תרגיל יחצ"ני מתוכנן לעילא.

עוד סיפר האן כי מלבד השף הפרטי של שין שהיה זוכה לתשלום של 1,500 דולר ליום כדי להכין לשין ארוחות שאיש לא יגע בהן, הוא הרכיב צוות אבטחה מיוחד סביבו שכלל ישראלי יוצא שב"כ. המשך יבוא לצערנו.

 

צ'ארלי שין והעוזר האישי
פעם, כשהוא סתם את פה. שין והעוזר הפטפטן

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם