על הנייר הם זוג הוליוודי מאושר מאז 2011, אבל מסתבר שלא במקרה חלפו ארבעה חודשים מאז שראיין ריינולדס ובלייק לייבלי צולמו יחד לאחרונה – מקורבים לשניים טוענים כי הם לא מבלים זמן יחד, ומרוכזים כל אחד בענייניו.

בני הזוג, שהביאו לעולם תינוקת בשם ג'יימס בדצמבר 2014, מתעקשים אמנם שחיי הנישואים שלהם נטולי בעיות – אבל מקורות מספרים סיפור אחר לחלוטין. "הם התרחקו לגמרי", סיפר מקור. "הם מרוכזים בקריירות שלהם, ואין להם זמן בכלל לבלות יחד".

הסיבה לקור ששורר בין השניים, טוענים המכרים, היא שריינולדס מקנא באשתו לאחר שסרטו "האישה בזהב" כשל בקופות. זאת, לעומת הביקורות המהללות שקיבלה לייבלי על משחקה ב"הסיפור של אדליין".

"היריבות בין בלייק וראיין היא בעיה", מוסיף המקור, שככל הנראה מקורב יותר לצד של כוכבת "אחת שיודעת". "ראיין היה מעדיף אישה שתישאר בבית, אבל זה לא מתאים לבלייק".

עוד ב-mako סלבס:

ריינולדס, שמצלם בימים אלה את סרטו "דדפול" בקנדה, התגרש כזכור מסקרלט ג'והנסון לפני כארבע שנים. אפשר להבין מדוע הוא חשב שלייבלי תהיה הימור טוב יותר אחרי הכוכבת המצליחה הזו, אבל כנראה שאפילו היא הצליחה לעקוף אותו בסיבוב. אולי קייטי הולמס בעניין?

ראיין ריינולדס ובלייק לייבלי (צילום: Dimitrios Kambouris, GettyImages IL)
רק לפני חצי שנה ילדה | צילום: Dimitrios Kambouris, GettyImages IL

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +