לפעמים חלומות מתגשמים – גם כשמדובר בסיוטים: רק לפני שנה ניבאנו כאן שעוד נזכה לראות את קים קרדשיאן וקניה ווסט ברשימת 100 המשפיעים של המגזין "טיים", אחרי שביונסה זכתה לכבוד הנכסף – והנה זה קורה.

בני הזוג האולטרא-מפורסמים הצליחו להשתחל לרשימה המכובדת, שמונה השנה (לצד אישים מתבקשים כמו ברק אובמה, הילארי קלינטון, האפיפיור ובנימין נתניהו) גם כוכבים כמו טיילור סוויפט, אמה ווטסון, בראדלי קופר וריס ווית'רספון.

כבכל שנה, מובילי דעה שונים נבחרו לכתוב מאמר מפרגן על כל אחד מהמשפיעים ולהסביר מדוע הגיע לרשימה הנכספת הזו – ומי שקיבלה את הכבוד במקרה של קרדשיאן היתה לא אחרת מגורו הלייפסטייל מרת'ה סטיוארט.

עוד ב-mako סלבס:

"למרות הצבעוניות שלה, הקידום וההאדרה העצמית שלה (קים החליטה לשבור את האינטרנט על ידי חשיפת ישבנה בתמונה יוצאת דופן), קים מצטיירת כאחות הגדולה ומעוררת קנאה בשבט שבו כולם אוהבים זה את זה", כתבה סטיוארט, שכנראה לא ממש מעורה בדרמות המשפחתיות. "האם הם באמת משפחת בריידי של ימינו?" נופ.

היזם הדרום אפריקני אלון מאסק בחר לציין לטובה את האגו הענק של ווסט - שגם מככב על שער הגיליון - כסיבה לכך שהוא אחד האנשים המשפיעים בעולם, לדעתו. "קניה ווסט יהיה האדם הראשון שיגיד לך שמקומו ברשימה הזו", כתב מאסק.

"הבחור לא מאמין בצניעות מזויפת, והוא גם לא צריך. קניה מאמין בעצמו והעקשנות המדהימה שלו – הוא ביצע את הסינגל שלו כשהלסת שלו היתה מחוברת בתיל – הביאה אותו למקום שבו הוא נמצא היום". האם בשנה הבאה נזכה לראות ברשימה גם את נורת' ווסט ובלו אייוי? אפשר רק לקוות.

קניה ווסט על שער מגזין מאה המשפיעים של טיים (צילום: Time Magazine)
קניה על שער המגזין. האיש הכי משפיע בעולם? | צילום: Time Magazine

קים קרדשיאן (צילום: Splashnews)
קים לפני מספר ימים, בפריז. כבשה עוד פסגה | צילום: Splashnews

מרתה סטיוארט (צילום: Andrew Toth, GettyImages IL)
אנחנו היינו כותבים את זה יותר טוב. מרת'ה סטיוארט | צילום: Andrew Toth, GettyImages IL

עוד mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +