אפילו במותה הטרגי בטרם עת, בובי קריסטינה בראון (22) עדיין לא מצליחה למצוא שלווה אמיתית. עד הרגע האחרון שבו הורידו את הארון שלה לאדמה, בני משפחתה המשיכו לריב ולהתווכח מול מצלמות הפפראצי במקום לכבד את זכרה.

הלוויה, שהתקיימה אתמול בג'ורג'יה, החלה דווקא באופן מכובד כשכל בני המשפחה – למעט בן זוגה של בראון, ניק גורדון – הגיעו לטקס. לאירוע האינטימי הגיעו גם כמה סלבריטאים, ביניהם הבמאי טיילר פרי והזמרת מוניקה.

אלא שבשלב מסוים פרץ ריב קולני בין שתי דודותיה של קריסי - ליולה בראון, אחותו של בובי, וגיסתה של וויטני, פאט יוסטון, אחת האפוטרופסיות של הבת המנוחה. אחרי שליולה קראה לעבר פאט "את יודעת שאת לא בסדר", המאבטחים הוציאו אותה החוצה – הישר לעבר עדת צלמים שהמתינה למוצא פיה.

"זה היה נפלא עד שפאט התחילה לדבר ולא אהבתי את זה", אמרה למצלמות. "אז אמרתי לה שוויטני תרדוף אותה מהקבר. פאט, זה לא נגמר. זה רק התחיל".

עוד ב-mako סלבס:

"קריסי, היא תהיה בליבנו לנצח", אמרה לפני שהסתלקה מהמקום. "בדיוק כמו שוויטני תהיה. אהבתי את האחיינית ואני עצובה כל כך שזה קרה לה ממש אחרי מה שקרה לאימא שלה".

אחרי המריבה הזו, הטקס המשיך כמתוכנן והסתיים באקורד מרגש במיוחד כששירה של האם וויטני, "Jesus Loves Me", הושמע ברקע. אבל כאן לא נגמרו הדרמות, מסתבר.

שעות ספורות לאחר הטקס התמוטטה אשתו השנייה של בובי בראון, אלישה, בחדר המלון בו שהו. הרעיה, שרק לפני כמה שבועות ילדה בת, הובהלה לבית החולים ומצבה השתפר תוך זמן קצר. מזל, כי הדבר האחרון שהמשפחה הזו צריכה הוא עוד טרגדיה.

בובי קריסטינה (צילום: Splashnews)
ליולה שנייה לפני שהיא פותחת את הפה | צילום: Splashnews

בובי קריסטינה (צילום: Splashnews)
בובי קריסטינה מובלת לכנסיה | צילום: Splashnews

בובי קריסטינה (צילום: Splashnews)
בובי בראון מגיע להלוויה | צילום: Splashnews

בובי קריסטינה (צילום: Splashnews)
בני המשפחה מגיעים | צילום: Splashnews

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +