"אני מחייכת וזהו", זאת התגובה שנופר מור טענה שתהיה לה אם תראה את אליאב אוזן ודנית גרינברג ברחוב. אז נכון, היא לא ראתה אותם ברחוב אלא במסיבת יום ההולדת של דנה אדרי אבל נראה שהיא קיימה את שהבטיחה.

כבר לפני שלושה חודשים דנית ואליאב דיברו על כוונותיהם להינשא ובתכנית של חיים אתגר לא התכוונו לפספס את ההזדמנות כדי לראות איך האקסית נופר תגיב לבשורות אבל עכשיו יש לנו תגובה בזמן אמת!

אז, כמו היום, מור בזוגיות יציבה עם עדי כבירי, איש עסקים ונדל"ן. רק שבניגוד לאקס שלה ולארוסתו, את הזוגיות שלה היא מעדיפה לנהל הרחק מאור הזרקורים והאירועים מתוקשרים.

אנחנו מניחים שזו הסיבה שממש לא הפריע לה להשאיר את כבירי בבית ולהגיע לבד למסיבה בה נפגשה חזיתית עם האקס המתוקשר וכלתו לעתיד. 

עוד ב-mako סלבס:

מה קרה כשהשלושה נדחקו יחד בדירה קטנה בדרום תל אביב? קודם כל, הלם מצד כל המוזמנים במקום. אחרי שרגע התדהמה חלף, אורחים במקום דיווחו כי דנית ראתה את המבטים של אליאב לכיוון האקסית וסובבה אותו ובין השניים התפתח ויכוח סוער.

מקורבים לנופר סיפרו כי בזמן שהשניים היו עסוקים בלריב, היא לא הנידה עפעף. "הם מזמן לא מעניינים אותה בשביל שהיא תתרגש מהם. היא במקום אחר", אמרו מקורבים.

מיותר לציין אחרי התגובה של הזוג שהזמנה לחתונה שלהם, שתיערך ב-16.6, היא לא תקבל, אבל שאר הסלבס שנכחו במקום דווקא כן והם נדרשו לשריין את התאריך. 

רוצים עוד מפגש מביך על חשבון הבית? גם הפרודה הטרייה, טהוניה רובל, נתקלה באקס מן העבר שלה, עידן יניב. אין מה לבנות על קאמבק כי יניב נמצא עמוק בזוגיות עם אחרת, שיר משה.

נופר מאשימה את דנית בהדחה של אליאב (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
קיווינו לגיז'דור כזה אבל לא קרה. בהדחה של אליאב | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת
דנית ואליאב (צילום: אביב חופי)
אפילו תוספת אחת לא נתלשה. דנית ואליאב | צילום: אביב חופי

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם