העולם יכול לשחרר, קים קרדשיאן ילדה. אחרי חודשים ארוכים בהם היינו שותפים לכל צרבת וטחור שליוו את ההיריון המסוקר בתבל, יורש העצר הגיח למה שעומדים (כנראה) להיות חיים מלאי דרמה.

בעוד בנות תמותה הנושאות ברחמן צאצא מסתפקות בנשיפה מאחורי וילון, קימי זכתה לפינוק השמור לבנות אצולה בלבד.

לפי דיווחי המגזין פיפל, נכסיה המלכותיים של הדיווה ההריונית (לשעבר) פונקו בסוויטת לידה פירסט קלאס, בעלות מזערית של 4000 דולר ליום במרכז הרפואי סידר סיני בלוס אנג'לס.

לרוע מזלה של קימי, את הנשיפות והלחיצות נאלצה לבצע לגמרי בעצמה, אך בסוויטה שקושטה כולה בבלונים כחולים, עמדה לצידה דולה פרטית שניגבה לה את אגלי הזיעה (ובוודאי מכרה אותם באיביי שנייה אחרי) שירותי הסעדה משביעים וגולת הכותרת - חלוק אמבטיה יוקרתי חינם אין כסף (כי זה בדיוק מה שחובבת בד כמו קימי צריכה).

מלבד רוח הקודש וצלמי הפפראצי, מי שליווה את קימי בכל ציר עד לרגע שיגור היורש הצעיר לעולם שכולו סלפי , היה ההאבי קניה, שלפי הדיווחים במדורי הרכילות היה כל כך נרגש מלידת היורש שלו, שפרץ בבכי תוך מלמול שיר שכתב במיוחד לעולל הטרי.

עוד ב-mako סלבס:

"הוא ערסל אותו בזרועותיו והחל לשיר לו שיר ערש שחיבר בשבילו. כולם בחדר היו המומים מהאושר שהציף אותו כשהחזיק את בנו", סיפרו נשמות טובות לאתר הוליווד אונלייף.

שם לרך הנולד טרם נקבע (בכל זאת, זה צריך להיות משהו שיצליח להתעלות על נורת'), אך מדורי הרכילות מדווחים כי שמו האמצעי של התינוק יהיה רוברט, כמחווה לאביה המנוח של קים. את הימים הקרובים יבלה צמד ההורים הטרי בסוויטת פוסט לידה, שעלותה נעה בין 2800 ל-4000 דולרים ללילה.

ברכות לזוג הצעיר.

אין תמונה
אז לא נראה יותר מאלו?
נורת' ווסט בת שנה
העיקר שנראה עוד מאלו

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם