זוכרים את הראיון המטריד משהו של ווילו וג'יידן סמית' ל"טי מגזין", בו הם דיברו על אנרגיית פראנה, תיאוריית הקוונטים וטענו שהם מסוגלים לשלוט בזמן בכוח המחשבה? ובכן, מישהו במשפחת סמית' חשב שזה יהיה רעיון טוב לתת לווילו (14) להתראיין שוב בנושאים הללו – והפעם בלי אחיה חובב השמלות.

בתם של וויל וג'יידה סמית' הצטלמה לשער של i-D Magazine והתראיינה בעיקר על ההשראה שהיא שואבת מהסרט "אוואטר" (שיצא לאקרנים כשהיתה בת שמונה), אותו היא מכנה "החיים שלי".

"העולם כולו צריך להיות שבט אחד גדול, קומונה אחת גדולה. הוא לא יהיה מחולק ומפולג, אנחנו לא נילחם כל כך הרבה, לא נשתמש במשאבים מיותרים של כוח", הסבירה את החזון שלה. "נשתמש באנרגיה חופשית, נאכל מה שגדל על העצים, נשתה מהנחלים. לא תהיה תנועה, ולא יהיו חיתולים או זיהומים בנהרות שלנו. זה יהיה כאילו שהכל יעבור למימד אחר".

סמית' המשיכה והסבירה איך הקונפליקט בסרט, בין שבט הנא'בי לאנשי כדור הארץ שמנסים להשתלט על הכוכב, מקביל לעולמנו. "כוחו של השבט הוא להדיח את אנשי השמיים, וזה הכוח שצריך להיות גם לנו", אמרה. "אני מרגישה שכרגע הדור שלנו צריך לעשות את האמנות שנמצאת בלבנו".

עוד ב-mako סלבס:

לא מפתיע שווילו נשמעת בוגרת מגילה – מאז ומתמיד הוריה נתנו לה ולאחיה הגדול (17) יד חופשית. בגיל 11 היא כבר דגמנה פירסינג בלשון, גילחה את ראשה בגיל 12 וצולמה עם בחור בן עשרים כשהיתה בת 13.

"ההורים שלי תמיד אמרו 'אם לא תסללי לעצמך את הדרך שלך, מישהו יעשה את זה במקומך', וזה לא כיף", הוסיפה בראיון למגזין. את יודעת מה פחות כיף? להיות היח"צן של המשפחה שלך.

ווילו סמית'
מה שיטת החינוך שרווחת בבית?

ווילו סמית'
נשמח לנסות אותה גם אצלנו

ווילו סמית'
לא נפלה רחוק מהאח

ג'יידן סמית' בשמלה
זוכרים? אנחנו מקבלים את כולם

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +