שלושה שבועות אחרי שקים קרדשיאן חשפה שהיא מצפה לילד נוסף (ואז נדחקה לשוליים בגלל השער המטורף של קייטלין ג'נר), הקרדשיאנית ההריונית ניאותה סוף סוף לחשוף את מין התינוק שבדרך – ומדובר בבן!

אז איך יקראו קימייה ליורש החדש? קים כבר הצהירה שהשם הבא לא יגיע מעולם המצפנים – כלומר, אל תצפו לאיסט ווסט או סאות' ווסט. "אני לא אוהבת את סאות' ווסט. נורת' תמיד תהיה הכיוון הטוב יותר", היא הסבירה.

"אני לא רוצה לעשות את זה. אני לא חושבת שנלך על כיוון נוסף. כולם מציעים את סאות', אבל לדעתי זה הדבר הכי מטופש ומגוחך". אז כדי לעזור להורים המסכנים למצוא שם מקורי ומגניב, גיבשנו כמה הצעות מנומקות היטב.

שייח' ווסט

אחרי האחיין ריין (Reign, הבן השלישי של קורטני), הגיס לורד דיסיק (הכינוי של סקוט) וקינג קיירו (בנו של טייגה, החבר הצמוד של קיילי) נראה לנו מתבקש לקרוא ליורש הקטן בכינוי מלכותי שהולם את האגו של אימא ואבא. מי יודע – אם כריס בראון יתנצל על מה שאמר על ברוס, קימייה אולי אפילו ישדכו את בנם לבתו, רויאלטי.

סנואו ווסט

אם קימייה מעדיפים שלא להמשיך עם תמת הכיוונים, אולי הם יזרמו עם תמת הצפון הקריר? זו דרך מצוינת להנציח את שמה של אחת הדמויות שאיבדנו ב"משחקי הכס" ואחרי הכל, סנואו ווסט גם צפוי להיוולד בדצמבר. ווינטר איז קאמינג, וזה.

אשבעל בן בדע ווסט

ללא ספק, השם הכי חם במזרח התיכון ב-3,000 השנה האחרונות.

K ווסט

כולנו הופתענו כשקים החליטה לשבור את המסורת ולקרוא לבתה בשם שלא מתחיל באות החשובה ביותר באל"ף-בי"ת הקרדשיאני. אז כדי לאזן את המצב החמור, היינו ממליצים לה לקרוא לבנה הקטן K. כן, פשוט האות קיי. אה, וכמובן לא לשכוח לרשום זכויות יוצרים על השם כדי שאף אחד לא ישתמש במותג בלי רשות המשפחה, נניח כדי לקדם קורנפלקס או ספריי דוחה ג'וקים.

אטב ווסט

בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי קראו לבתם "שיילו" כי חשבו שהמשמעות בעברית היא "מתנה", טום קרוז וקייטי הולמס בחרו בשם "סורי" כי מישהו אמר להם שזה אומר "נסיכה" בשפת הקודש ונטלי פורטמן פשוט הלכה על "אלף", האות הראשונה בא"ב. אז אם שם עברי מטומטם ונטול משמעות מספיק טוב לילדים של בראנג'לינה וטומקאט, זה בוודאי טוב מספיק עבור הבן הצעיר של קימייה.

לא ווסט

אחרי הפרעות האכילה של רוב, האלכוהוליזם של סקוט, המגלומניה של קניה ושינוי המין של ברוס, סביר להניח שגם הזכר החדש לבית קרדשיאן-ווסט יהפוך עד מהרה לכבשה השחורה של המשפחה. אנחנו מציעים לחסוך למדורי הרכילות את כאב הראש ולקרוא לו כבר עכשיו LoWest, כי זה רק עניין של זמן עד שהוא יגיע לשפל המדרגה. 

קים קרדשיאן וקניה ווסט
על איזה שמות אתם חשבתם? | צילום: Dimitrios Kambouris, GettyImages IL

קים קרדשיאן וקניה ווסט
זרובבל קרדשיאן איכילוב ווסט?

עוד mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +