אם ג'סטין ביבר מנסה לנקות את התדמית שלו ולהשאיר את ימיו כדושבאג מאחוריו, השבוע האחרון לא ממש הוסיף לו נקודות.

זה התחיל בהרפתקת האינסטגרם שלו, אחרי שנדלק על בליברית לוהטת וביקש מהגולשים ברשת לעזור לו לאתר אותה, וממשיך כעת בסיפור על שלישייה לוהטת (שלא כוללת את האקסית סלינה) עם דוגמנית בריטית שעשה לה פיקאפ במסיבה.

"בדרך כלל הייתי עוצרת לחשוב, אבל זה היה ג'סטין ביבר. אני דלוקה עליו מאז ומתמיד", סיפרה הדוגמנית הבריטית לורה קרטר (30) לצהובון הבריטי הסאן, על הפגישה עם ביבר במסיבה שבילה בה לאחר שסיים הופעה.

"לקחו אותי לחדר ענק עם מערכת סאונד מטורפת ואלכוהול בכל מקום", נזכרה. "היו שם ארבעה בחורים ועשר בחורות והכל היה מאד זוהר. כשהגעתי, המסיבה כבר הייתה בשיאה וג'סטין השוויץ ביכולת הריקוד שלו".

אז לדבריה, העניינים התחילו להתחמם באמת. "הוא נישק את אחת הבנות כחלק ממשחק אמת או חובה פרוע ואז לקח אותה לחדר. אחרי עשרים דקות, הוא חזר בתחתונים וחברה הובילה אותי ביד לחדר שלו".

בחדר, על מיטת הקינגסייז מכוסת סדיני הסאטן (סליזי מאץ' ג'סטין?) כבר חיכתה להם בחורה נוספת בלבוש תחתון "זה היה מדהים" סיפרה קרטר. "האורות היו כבויים והתחלנו להתנשק נגד הקיר. היה ברור שהוא עשה כבר משהו עם הבחורה שהייתה במיטה, אבל התחלנו להתעסק אחד עם השנייה".

עוד ב-mako סלבס:

ומה באשר לכישוריו של ביבר בן הסדינים? לדברי קרטר, מדובר במקצוען של ממש. "התמונות לגמרי לא עושות לו צדק. הסקס איתו היה מדהים" פרגנה. "עצרנו מדי פעם להפסקת סיגריה ושיחה ורק אמרתי לו כל הזמן איך אני לא מאמינה שאני כאן איתו. זה היה קצת כמו סרט אמריקאי זול", סיכמה את החוויה.

הוצאת לנו את המילים מהפה ללא ספק.

אין תמונה
פעמיים לורה. קרטר חושפת

אין תמונה
מוכנה למשחק. קרטר

ג'סטין ביבר
הסקס איתו מדהים. ספרי לנו עוד על זה

_OBJ

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם