יש הרבה סיבות להעריץ את קים קרדשיאן: היא סובלת את אמא שלה קריס ג'נר, חולקת מיטה עם קניה ווסט, מסוגלת ללכת על סטילטו גם בחודש תשיעי והיא לא מפחדת לאכול לנו את הראש בשביל שניים.

רגע לפני שהיא מביאה לעולם את בייבי קיי הבא, קים  תועדה מתענגת על שלל מאכלים במסגרת פרק במפעל הרייטינג המשפחתי. "כמובן שהייתי צריכה לטוס לפאריז בשביל אוכל ואופנה", צייצה בהתלהבות בטוויטר שלה.

"כל מה שאת חושבת עליו זה אוכל, יא כלבה שמנה" צייצה בתגובה מעריצה רעבה וממורמרת. במקום לאכול אותה לצהריים ולהקיא את השאריות שלה על קניה, קים בחרה בדבר הכי לא אופייני לבת קרדשיאן (רמז: לא בגדים) טקט ואיפוק, וסתמה למעריצה את הפה עם מילה אחת - "יאפ".

עוד ב-mako סלבס:

כמו האם הגאה שמעולם לא הייתה לה, המעריצים הרבים של קימי בחרו לחבק אותה והגיבו בהתלהבות להתכתבות שהפכה בינתיים לויראלית. "קימי, אל תשימי לב לכלבות ששונאות" כתב לה מעריץ אחד. "את מדהימה. אני אוהב אותך כל כך, קים", השתפך מעריץ אחר.

ממש כמו הבוטוקס בגופה, קים חלקה עם מעריציה את העובדה כי מה שאנשים חושבים עליה ממש לא מזיז לה, והיא לא חושבת בכלל על המשקל שלה. קימי מילה מהמקומיים ליום שאחרי: לה פתית. בתיאבון.
mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם