בשבוע הבא יחגגו קים קרדשיאן וקניה ווסט שנה לנישואיהם המתוקשרים, אבל זו הפעם הראשונה שאנו זוכים לשמוע כיצד באמת התחיל סיפור האהבה שלהם.

קים פתחה על הרומן בראיון ל"אקסס הוליווד", שם נשאלה על ידי המראיין מה גרם לה להתפכח אחרי שנים שבהם ווסט רדף וחיזר אחריה.

"תמיד נמשכתי אליו, כשנפגשנו לראשונה ועבדנו על פרויקט ביחד היה ניצוץ אבל היינו במערכות יחסים אחרות, לכן שמרנו על ריחוק מסוים", אמרה קים. "שמרנו על קשר אבל התזמון שלנו אף פעם לא היה מתואם".

לדבריה, השינוי הגיע ממש אחרי שנפרדה מקריס האמפריז – 72 יום אחרי חתונתם. "אני חושבת שזה היה חצי שנה אחרי שהפכתי לרווקה ב-2012, חשבתי לעצמי 'למה לא? למה אני מחכה?'. ידעתי שאני צריכה להתקשר כי זה בטח פגע בו כשהתחתנתי. לא שהיינו בקשר כזה קרוב, אבל ידעתי מה הוא חושב".

עוד ב-mako סלבס:

בניגוד לציפיות, קניה לא היה זה שיזם את הקשר – וקים נאלצה לעשות את הצעד הראשון. "חשבתי שהוא יצלצל אליי ברגע שיגלה שאני פנויה, אבל הוא לא. אז התקשרתי ואמרתי לו 'הלו? חשבתי שלכל הפחות תתקשר לומר לי 'אמרתי לך'. ואז הוא הזמין אותי לתצוגת אופנה בפריז ונסעתי, ושם התרחש כל הקסם".

קים מודה שהיו לה חששות בקשר למערכת היחסים – במיוחד לאור העובדה שהתחתנה פעמיים בעבר וידעה לא מעט פרידות. "אבל אז אמרתי לעצמי 'לעזאזל עם זה'", היא אומרת. "כאילו, זה כנראה מה שחיכיתי לו, זה היה לי מול הפרצוף כל הזמן הזה".

קים קרדשיאן וקניה ווסט אוכלים גלידה (צילום: Crystal / Splash News, Splash news)
חמוד, אתה עוד לא יודע למה נכנסת | צילום: Crystal / Splash News, Splash news

עוד mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +