זוכרים את האלי ברי? ההיא שפעם אדריאן ברודי נישק על הבמה בטקס האוסקר כשהיא עוד הייתה רלוונטית ולא עוד שם באוסף הסיכומים של "E!"? יופי. עכשיו זוכרים את אוליבייה מרטינז, ההוא משרי גבעתי? אז הם מתגרשים.

במה שנראה כמו מגפה מתפשטת בהוליווד, בני הזוג מצטרפים לרשימה הולכת ומתארכת של זוגות הוליוודים שמחליטים לפרוש מהמוסד הכושל הזה שנקרא נישואים.

אחרי בן אפלק וג'ניפר גארנר ומייגן פוקס ובריאן אוסטין גרין, גם ברי (49) ומרטינז (47) הזעיקו את היחצ"נים שלהם כדי לשחרר הודעה רשמית לתקשורת בדבר הבשורה.

עוד ב-mako סלבס:

"בלב כבד החלטנו להתגרש. אנחנו ממשיכים קדימה עם אהבה וכבוד אחד לשנייה, ומתמקדים במה שטוב ביותר עבור בננו. אנחנו מאחלים אחד לשניה רק שמחה בחיים ומקווים שתכבדו את הפרטיות שלנו, ויתרה מכך את זו של הילדים שלנו, בתקופה הקשה הזו".

אחרי שנדלג מעל העניין הזה בו הם ביקשו שיכבדו את הפרטיות שלכם, נספר שברי הייתה הראשונה להגיש את מסמכי הגירושים כשהם כולם תחת שמות בדויים אולם יום לאחר מכן, מרטינז הזדרז לעשות זאת בעצמו. ומה אנחנו למדים מהמסמך שהגיע לידי TMZ? שלא רק שהם לא יצירתיים בבחירת השמות, הם גם חתמו על הסכם ממון.

עבור ברי אלו יהיו גירושים מספר שלוש לאחר שבעבר הייתה נשואה לאריק בנט ודיוויד ג'סטיס. עבור מרטינז זו הפעם הראשונה אבל אל תדאגו לו, יש לו אקסיות כמו קיילי מינוג, מישל רודריגז וג'ולייט בינוש להתנחם בהן.

של מי הילד שבתמונה?
מסאו, בנם בן השנתיים של ברי ומרטינז

האלי ברי ואוליבייה מרטינז, אוקטובר 2015 (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
יופי זה לא הכול בחיים. וגם לא כסף ופרסום, מסתבר | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם