עננת השמועות סביב הכוכב ההוליוודי שנושא את נגיף ה-HIV אמנם כבר הוסרה, אבל רק הבוקר התראיין השחקן צ'ארלי שין לתוכנית הבוקר האמריקאית "טודיי", עם מאט לאוור, ומסר את ההצהרה הרשמית: "אני פה כדי להתוודות שאני נושא את נגיף ה-HIV".

"אני חייב לעצור את חרושת השמועות, חצאי האמיתות והסיפורים הפוגעניים שמאיימים על בריאותם של אחרים ורחוקים כל כך מלהיות המציאות", אמר שין שנייה לפני שנכנס עד לפרטים הכי קטנים של של הגילוי.


בתשובה לשאלה על מספר האנשים להם סיפר לפני "היציאה מהארון" ענה שין: "סיפרתי ללא מעט אנשים שסמכתי עליהם כדי להגיע למצא שאני בו היום".

לאוור ממש לא התכוון לעצור בשאלות האלו ושאל את שין כמה זמן הוא כבר מודע למצב הרפואי. "ארבע שנים" השיב ולא חסך בפרטים: "זה התחיל עם מה שנראה כסדרה של כאבי ראש, מיגרנות, הזעה במיטה. שכבתי בבית כמה ימים. התחלתי לחשוב שזה גידול בראש, שזה הסוף שלי".

עוד ב-mako סלבס:

על הרגע שבו סיפרו לו הרופאים על הנגיף הוא אומר: "אחרי שעשיתי בדיקות רפואיות הרופאים נכנסו לחדר וזרקו לי את זה בפרצוף, זה מה שקורה" ומוסיף "אלו שלוש אותיות שקשה לעכל. זוהי נקודת מפנה בחייו של אדם".


"ארבע שנים שאתה מנסה לשמור את זה בסוד וגם אמרת לי שהיית קורבן של בגידה, נידוי, שהרבה אנשים דרשו ממך כסף כדי לשמור על הסוד הזה", לאוור מנסה לברר עם שין.

"שילמתי לאנשים. לא כל כך הרבה אנשים אבל מספיק בהחלט", אמר שין.

"לכמה אנשים שילמת?", שאל המראיין.

"אלוהים, אני... אני לא רוצה לומר סתם מספרים אבל מספיק כדי להגיע לכמה מיליונים. מה שאנשים שוכחים זה שזה כסף שהם לוקחים מהילדים שלי, הם חושבים שזה רק אני אבל יש לי חמישה ילדים ונכדה, אתה יודע".

עברו של השחקן בן ה-50 טומן בחובו פרשות רבות שכללו לא מעט בחורות, מין, סמים והתמכרויות, אך פרשת ה-HIV שנחשפה בימים האחרונים היא ללא ספק הדרמה הגדולה בחייו של צ'ארלי שין, ונראה שהיא רחוקה מלהסתיים.

צ'רלי שין (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
פותח את הלב מול כל העולם | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם