מותה של בובי קריסטינה בראון (22) אמש אמנם לא היכה אף אחד בתדהמה – אחרי הכל, בתה של וויטני יוסטון המנוחה היתה בתרדמת בחודשים האחרונים והרופאים לא נתנו לה סיכוי – אבל עדיין, מדובר באחת הטרגדיות הגדולות שידעה תעשיית הבידור.

עמוד הפייסבוק הרשמי של וויטני פרסם הודעה קורעת לב במיוחד, עם תמונת ילדות של בובי קריסטינה בזרועות אמה. "קשה להיפרד. ביום ראשון, ה-26 ביולי, בובי קריסטינה בראון עברה לעולם הבא בשלווה", נכתב שם. "משפחתה מודה לכולם על המחשבות האוהבות והתפילות. כמו שבובי קריסטינה נהגה לומר: הרוח מאחוריי, והשמש על פניי".

אין תמונה
עמוד הפייסבוק הרשמי של וויטני יוסטון

רבים ממכריה של יוסטון ומעריציה המפורסמים לא הצליחו להישאר אדישים מול מותה בטרם עת של הבת, שנמצאה מחוסרת הכרה באמבטיה בדיוק שלוש שנים לאחר שאמה נמצאה באותו אופן. רוזי אודונל פרסמה תמונה של קריסי, בעוד שאופרה ווינפרי כתבה: "סוף סוף זכית לשלווה!".

גם שרי שפרד פרסמה תמונה עצובה במיוחד של האם והבת ישנות במיטה, וציטטה את יוסטון: "האימהות משנה אותך... את לא חיה בשבילך, את חיה למען ילדייך".

בובי קריסטינה בראון (צילום: twitter)
שרי שפרד משתפת תמונה מרגשת | צילום: twitter

מיסי אליוט צייצה בטוויטר: "לבי כבד עליי. נוחי על משכבך בשלום עם אימא שלך, בובי קריסטינה. שולחת תפילות למשפחות בראון ויוסטון". גם פאולה עבדול שלחה את תנחומיה למשפחתה של בראון, והוסיפה "נעצבתי מאוד לשמוע על מותה של בובי קריסטינה".

בין כל זמרות העבר המפורסמות ספדה גם קיילי ג'נר (17), שלדבריה פגשה את קריסי בעבר: "נוחי על משכבך בשלום. היתה לי הזדמנות לבלות איתך ואף פעם לא אשכח אותה, או אותך. אוח, זה כל כך עצוב".

ומי שמכירה את האבל מקרוב היא לה-טויה ג'קסון, אחותו של מייקל ג'קסון ז"ל, שצייצה: "כל כך עצוב! לבי יוצא לחבריה ובני משפחתה של בובי קריסטינה. נוחי על משכבך בשלום, תמיד נאהב אותך".

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +