מגדלי הלימונים באשר הם צריכים להפריש אחוז ניכר מההכנסות שלהם בשבועות הקרובים לביונסה, אחרי שהיא הצליחה לעשות מה ששנים של סחיטה לא הצליחו ולהפוך אותם לסופר סטארים שעוקפים אפילו את התותים.

העולם עוד לא הספיק לחזור להירגע מהאלבום, וכבר מסתמנת לה תפנית דרמטית בטלנובלה הכי סוערת שידענו בתקופה האחרונה: מי את בקי עם השיער הטוב ואיך לעזאזל העזת להתעסק עם ג'יי זי מאחורי הגב של ביונסה?

אחרי שהגולשים מיהרו להכתיר את מעצבת האופנה רייצ'ל רוי כאויבת הציבור מספר אחת כשהחליטו שהיא האישה הבוגדנית מהשיר "Sorry" באלבום הלימונדה החדש של ביונסה, הגיע תורה של קורבן אחר.


הפעם מי שספגה את העצבים של המעריצים של בי הייתה ריטה אורה (25), שחתומה בלייבל של ג'יי זי רוק ניישן, הואשמה כבר בעבר בניהול רומן עם הבוס שלה אך הפעם המעריצים טוענים כי יש להם הוכחות – סדרת תמונות שאורה העלתה לסנאפצ'ט שלה, ימים לפני שביונסה שחררה במפתיע את האלבום.

בתמונות, אורה נראית כשהיא לבושה בחזייה שעליה, נו ניחשתם נכון, הדפס של לימונים. אך זה לא הכל. התליון על השרשרת שענדה היה של האות R, אך בהשתקפות המראה בצילום נראה כ- J. אורה מצידה גם נתפסה אתמול (ב') בעדשות המצלמה לובשת אאוטפיט זהה לזה שלבשה ביונסה בקליפ ל- Formation.

זה הספיק עבור הגולשים כהוכחה להודאה ברומן, והם החלו להציף את האינסטגרם שלה בעלבונות מלווים באמוג'יז האהובים עליהם בימים האחרונים: דבורים ולימונים. אנחנו מקווים שלאלבום הבא יקראו פופקורן, כי נראה לנו שמדובר בסרט בהמשכים.


mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם