באיזה צבע השמלה? זו השאלה שהעסיקה את העולם בסוף השבוע האחרון, ולא פסחה גם על הרשת הישראלית. בזמן שכולנו התווכחנו אם השמלה היא כחולה ושחורה (ברור) או לבנה ומוזהבת (מי אתם?), גם הסלבס בחו"ל לא הצליחו להתעלם מהסוגיה הזו ושיתפו את המסקנות שלהם בטוויטר.

נתחיל בזוג המלכותי קים קרדשיאן וקניה ווסט שהיו חלוקים, כך מסתבר, בנושא הצבעים. בעוד שקים טוענת שראתה לבן וזהב, קניה התעקש שהשמלה כחולה. "אז מי כאן עיוור צבעים?" תהתה קרדשיאן. נראה לנו שהתשובה ברורה.

אבל הם לא לבד – במחנה קים אפשר למצוא גם את ג'ימי פאלון וג'וליאן מור, שהצהירו בלי בושה שהשמלה לבנה. יש מצב שפסלון האוסקר החדש של ג'וליאן הוא בכלל שחור? מיינד בלואן.

הסלבס מגיבים על השמלה ברשתות
מחנה השמלה הלבנה. ג'וליאן מור, ג'ימי פאלון וקים

אם גם אתם ראיתם כחול ושחור, אתם בחברה טובה: טיילור סוויפט, ג'יידן סמית', ג'סטין ביבר, דמי לובאטו ואשלי בנסון איתכם באותה הסירה.

הסלבס מגיבים על השמלה ברשתות
חברה טובה? בערך. ביבר, טיילור סוויפט וקניה

הסלבס מגיבים על השמלה ברשתות
תומכים בכחול. ג'יידן סמית', דמי לובאטו ואשלי בנסון

אבל יש גם מחנה שלישי – המפורסמים שהודו שהם רואים צבעים אחרים לגמרי. אריאנה גרנדה הצהירה שהשמלה "אפורה וכחולה", קלי קלארקסון טענה שהיא בצבעי צהוב וזהב, ג'יימס פרנקו ראה סגול ושחור ואילו ג'וליה לואי-דרייפוס התעקשה שמדובר בחום וכחול.

מי שמאסו בכל הויכוח הזה היו מיילי סיירוס, שפרסמה באינסטגרם שלה גרסה מרוטשת של השמלה בכל צבעי הקשת, וקייטי פרי, שכתבה: "אני שמחה שישנתי בזמן הדיון על השמלה". אז איזה צבעים אתם ראיתם?

 

הסלבס מגיבים על השמלה ברשתות
חייבת להתחכם. השמלה של סיירוס

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +