זה כבר הפך למסורת – בכל ראשון לינואר אנחנו מתעוררים עם הנגאובר מטורף, מתקשרים לבוס להודיע שאנחנו חולים ועוברים על פיד האינסטגרם שלנו כדי לגלות איך הסלבס בחו"ל חגגו את הסילבסטר בליל אמש.

גם השנה גילינו שרובם חגגו במסיבות ובחופשות ברחבי העולם, אבל נראה שבמקום לגרום לנו לקנא הם בעיקר מנסים לעשות רע זה לזה. קחו למשל את מלחמת האינסטגרם הפאסיבית-אגרסיבית של האקסים המייגעים ג'סטין ביבר וסלינה גומז: בעוד שהיא ממשיכה לחגוג עם חברותיה הפוטוגניות בחופשה בדובאי ולא שוכחת גם מחשוף נדיב שלא ממש הולם את התרבות המקומית, הוא בחר להעלות עוד תמונה שלו ושל "החברה הטובה" היילי בולדווין בזמן בילוי משותף.

אין תמונה
המחשוף של סלינה מאחל לג'סטין שנה טובה

אין תמונה
והיילי מוסרת לו בחזרה

על אף שלא הוזמנו לטיול של חברתן גומז, הקולגות מ"ספרינגברייקרס" אשלי בנסון ו-ונסה הדג'נס לא שכחו להראות לה בסלפי עד כמה הן נהנות בלעדיה. הן לפחות לא צריכות לדאוג לגבי חול במקומות רגישים.

אין תמונה
כולם מנסים לגרום לסילנה לקנא?

אגב, גם קנדל ג'אנר – שנמצאת באותה חופשה באמירויות עם סלינה – העלתה לאינסטגרם תמונה שלה במחשוף עמוק לצד המעצב הצרפתי אוליביה רוסטאנג, על חוף בדובאי. זה כנראה עובר במשפחה, כי גם אחותה הגדולה קלואי קרדשיאן בחרה לסגור את 2014 עם סייד בוב מפואר במסיבה בלאס וגאס, שעליה ככל הנראה גזרה קופון שמן.

אין תמונה
המחשוף של קנדל

אין תמונה
והסייד בוב של קלואי. לא ציפינו מהן לפחות

לא רק החונטה הזו קיבלה את השנה החדשה בסטייל: גם ג'סיקה אלבה השאירה את הבנות עם בייביסיטר ויצאה לחגוג עם חברים, ואילו מריה קארי לא נתנה לפרידה המתוקשרת מהבעל ניק קאנון לבאס לה את הסילבסטר והעלתה תמונה שלה בשמלה כסופה תחת הכותרת: "מבשלת לחברים ומשפחה בערב השנה החדשה".

אין תמונה
כולם כל כך מאושרים באמת?

אין תמונה
או שזו רק הצגה?

אם נשארתם אתמול בבית וחגגתם בתוך הפוך, אל תרגישו רע – גם בריטני ספירס הלכה על בילוי סולידי עם החבר והילדים, אבל לא שכחה לקדם את חולצת ה"הפי ניו ייר" שהכנסותיה קודש לאיזו עמותת צדקה. סנוקי, לעומתה, חגגה במרתף ביתה עם הבעל ג'יאוני והילדים לורנזו וג'ובאנה, שעבורה היה זה ראש השנה הראשון.

אין תמונה
במתכונת הביתית

אין תמונה
התינוק של סנוקי עם אותה הבעה שלנו הייתה אתמול

ואיך אפשר לשכוח את האחת והיחידה ביונסה? היא העלתה לאינסטגרם שלה סרטון שמסכם את הרגעים הגדולים של השנה החולפת – מינוס השמועות על גירושין והמכות שסולאנג' החטיפה לבעלה ג'יי זי – וחתמה בתמונה שלה עם משקפיים בצורת 2015. שנה טובה!

אין תמונה
המשקפיים האלה בכל מקום. ביונסה

mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +