אם פיד האינסטגרם שלכם התמלא אתמול בתמונות של זוגות מאוהבים, זרי פרחים ומתנות ורדרדות, אתם לא לבד – מסתבר שגם המפורסמים בחו"ל לא הצליחו לחמוק מכמה קלישאות של יום האהבה וחגגו את ולנטיינ'ס דיי כמיטב המסורת: עם המון תמונות ברשתות החברתיות.

קים קרדשיאן לא חסכה מעוקביה הצצה לחייה האישיים ופרסמה תמונת נשיקה לוהטת עם הבעל קניה ווסט. אבל אפילו היא לא היססה לגזור קופון מהחג הדביק הזה, ופרסמה פוסטים עם "הדברים שאני חייבת לוולנטיין הזה" – בין השאר מוצרי טיפוח יקרים להחריד וגרביים מהקו שהשיק אחיה רוב.

אין תמונה
אהבה

אין תמונה
ואהבה למוצרים

הקרדשיאנית קינחה בתמונה של זוג נעלי דוקטור מרטינס ורודות קטנות שהיא וקניה העניקו לבתם נורת' לכבוד יום האהבה, אבל היא לא היחידה שציינה את היום בחגיגה משותפת עם הבת - גם הפרנמי ביונסה העלתה לאינסטגרם סלפי נדיר שלה עם בלו אייוי (שכזכור מתועדת רק מאחור בתמונות המשפחתיות הפומביות), כשפניהן מעוטרות במדבקות דבורים. יענו קווין בי, הבנתם?

אין תמונה
הנעליים לנורת'

אין תמונה
והדבורים ביונסה ובלו אייוי

גם קלי קלארקסון חגגה את יום האהבה עם תמונה משותפת של בעלה ברנדון בלקסטוק והבת ריבר, שכרגיל סיפקה רגע מתוק. "עם שני האהובים שלי בולנטיין, לא יכולה לדמיין את החיים בלעדיהם!" כתבה.

אין תמונה
באמת חמודים

אבל לא כל הסלבס הכניסו את הילדים לחגיגה: טום בריידי העלה לפייסבוק תמונה רומנטית עם אשתו ג'יזל, שבה השניים נראו מתנשקים עם קשתות אדומות על הראש. בריטני ספירס העלתה את מפלס הקיטש עם תמונה של עוגה ורודה ענקית שקנה לה הבויפרנד צ'ארלי לכבוד החג. במפתיע, דווקא מיילי סיירוס ופטריק שוורצנגר שמרו על פאסון בסלפי זוגי וצנוע יחסית – אולי בגלל שמדובר בתמונה ששוורצי עצמו העלה לאינסטגרם, תחת הכותרת "הבחור הכי בר מזל בעולם".

אין תמונה
דביקים. טום בריידי וג'יזל

אין תמונה
מתוקים. בריטני עם העוגה מהחבר

אין תמונה
מתונים יחסית. פטריק ומיילי

אופרה ווינפרי פרגנה לבן הזוג הוותיק שלה סטדמן גרהאם כשהעלתה תמונה שלהם יחד עם זר פרחים ענק תחת הכיתוב: "זרים של אהבה מסטדמן והכלבלבים". אבל מי שללא ספק שברה את האינטרנט ביום האהבה האחרון היתה פרגי, שהעדיפה לפרסם תמונה של הישבן החטוב של בעלה ג'וש דוהאמל – ללא ספק המתנה שכל אישה היתה שמחה לקבל לוולנטיינ'ס.

אין תמונה
אופרה ובעלה

אין תמונה
ופרגי בתמונה שהעלתה. מוצאים הבדלים?

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +